Аварії

Список статей

  • Міськводоканал оновив водопровідну мережу по вулиці М.Лисенко

    Згідно із проаналізованим станом водопровідних мереж міста, 2 листопада 2018 року, бригадою КВП КМР «Міськводоканал», проведені роботи по заміні 100 м. стальної водопровідної труби Ду63 на пластикову ПВХ, за адресою вул. Миколи Лисенко, 63

  • Міськводоканал провів роботи на водопровідних мережах школи №19

     Від адміністрації комунального закладу «Середньої загальноосвітньої школи №19» Кам’янської міської ради що знаходиться на вулиці Волзька, 1, на адресу КВП КМР «Міськводоканал» надійшов лист з проханням посприяти заміни труби вводу води в приміщення школи, яка з часом прийшла в неналежний стан. Згідно цього листа, начальнику дільниці з експлуатації мереж водопроводу КВП КМР «Міськводоканал» Лавріненко Ігорю Валерійовичу, поставили відповідну задачу, яка була якісно виконана.

  • Вітання з нагоди професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника!

    Сьогодні важко уявити наше життя, господарську діяльність підприємств та побут кожної людини без автомобільного транспорту. В цій сфері трудиться чимало професіоналів, праця яких визначає життєдіяльність Кам`янського. Від майстерної роботи водіїв та якісної роботи дорожників, які виконують ремонт доріг, залежить якість та своєчасність автотранспортних перевезень.