Аварії
 • В Міськіводоканалі відбулося обговорення намірів нових тарифів

  В залі засідань КВП КМР «Міськводоканал» 24 січня 2020 відбулися відкриті обговорення намірів встановлення тарифів з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2020 рік.

   

  Для участі в відкритому обговоренні зареєструвалося 56 осіб.

 • Каналопромивна машина для виконання поставлених задач – готова!

       22 січня 2020 року генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал» Антон Полюлях проінспектував каналопромивну машину.

       Як раніше повідомлялося, автоцистерна для промивки каналізаційних систем, та виконання допоміжних завдань, яка має два сталевих резервуара по 4 тис. літрів, систему очищення високого тиску, а також систему відкачування шламу і брудної води передана на підприємство Дніпропетровською обласною радою – готова виконувати поставлені задачі.

 • Повідомляйте про аварійні ситуації!

  Нагадуємо абонентам КВП КМР «Міськводоканал» та мешканцям м.Кам’янське.

  Якщо Ви побачили виток води, порив труби або відкритий колодязь, будь ласка надайте інформацію про аварію до аварійно-диспетчерської служби. Підрозділ працює цілодобово, та реагує на всі повідомлення від Вас.

  Нам важливо локалізувати аварійну ситуацію як можна швидше та приступити до відновлювальних робіт.

 • Вітаю зі Святом!

   

        22 січня український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності, об` єднання українських земель в єдину країну. Протягом не одного століття українці мріяли про соборну державу, аби землі, які з певних історичних причин були поділені між різними народами, об`єдналися.

   

 • НОВІ БАНКІВСЬКИ РЕКВІЗИТИ!

  В зв`язку з виконанням Постанови Нацбанку України №162 від 28.12.2018 р.  та для спрощення й здешевлення  розрахунків з іншими країнами світу, зокрема із країнами Євросоюзу, з 01.11.2019р. використання ІВАN, повідомляємо, що зарахування коштів на рахунки КВП КМР «Міськводоканал», відкриті у банківських установах за наступними реквізитами:
   

 • Важка робота, низька зарплата: скільки повинен отримувати український водопровідник

  Важка робота, низька зарплата: скільки повинен отримувати український водопровідник

  Своїми роздумами поділився - директор асоціації "Укрводоканалекологія" ОЛЕКСАНДР ШКІНЬ

  Якщо не переглянути тарифи на воду, працівники галузі поїдуть працювати в країни ЄС, а ми залишимося без водопостачання.