Новини
 • Поливний сезон

  Розпочався поливний сезон, тож у  багатьох споживачів можуть виникнути питання щодо обліку води, яка витрачається на полив городу, присадибної ділянки чи просто прибудинкової території. Тут ми зібрали відповіді на найбільш популярні з них.

 • З днeм наpoждeння!

  Шановний Антон Анатолійович!

  Нехай Ваші лідepcькі якості, розум і наполегливість допомагають і далі плідно керувати великим колективом. Вдалого втілення всіх задуманих проектів, знаходження вірних рішень на кожне поставлене завдання. Бажаємо, щоб Ваша мудрість збільшувалась, здopoв’є Вac нe залишало, cилa нe зменшувалася!

 • Подяка!

  «Висловлюю подяку всім бригадам підприємства та керівникам підрозділів, які вдень та вночі працювали на майдані Героїв для найшвидшого відновлення водопостачання в центральній частині міста. Ваша праця – взірець надійності в обслуговуванні водопостачальної мережі міста!

 • Відлючення води в центральній частині міста!

  У зв'язку з проведенням планових робіт по заміні трубопроводу d-500 мм,за адресою п-и Свободи, 28,30,у період з 06.05.21р.по 09.05.21р.КП"Камянський водоканал"ДОР", припинив подачу питної води до центральної частини міста, а саме:

  п-т Свободи

 • Відключення водопостачання в центральній частині міста!

  У зв’язку з проведенням планових робіт по заміні трубопроводу d-500 мм, за адресою  пр. Свободи 28, 30, у період з  06.05.2021р. по 09.05.2021р., буде припинено подачу питної води до центральної частини міста (адреси додаються).

 • НАГАДУЄМО! ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПЕРЕДАЧІ ПОКАЗНИКІВ ЛІЧИЛЬНИКІВ

  Нагадуємо абонентам про необхідність регулярно, один раз на місяць, передавати показники в кінці місяца за поточний місяць, зручним для Вас способом, як це рекомендовано в Акті опломбування водоміра (лічильника). В особистому кабінеті, Telegram та Viber – вносіть 1 числом наступного місяца.

 • Ремонтні роботи на Майдані Героїв.

  23.04.2021 року відбулася нарада міського голови Кам’янського Андрія Білоусова з керівництвом КП «Кам’янський водоканал» ДОР» стосовно ремонтних робіт на водогоні, який проходить вздовж Майдану Героїв.

 • ЧОМУ ВАЖЛИВО СВОЄЧАСНО ОПЛАЧУВАТИ СПОЖИТУ ХОЛОДНУ ВОДУ?

     На жаль, не всі споживачі розуміють, до чого призводить накопичення боргу за спожиту холодну воду. На підготовку і транспортування води до крану підприємство витрачає кошти: покупку води, реагентів, ремонт мереж, оплату електричної енергії, заробітну плату працівників водоканалу та інше.

 • Поливний сезон

  У період з 1 травня по 31 серпня за полив присадибних ділянок та городів кам'янчани, які не мають лічильників, будуть платити по 235,62 грн за кожні 100 м.кв. згідно технічного паспорту на земельну ділянку. Нарахування здійснюється з розрахунку 6 літрів води на квадратний метр на добу.

 • Щодо поливу прибудинкової території багатоквартирних будинків

  З початком поливного сезону, який починається 01 травня і закінчується 31 серпня, з'являється бажання, а іноді і гостра необхідність жителів багатоквартирних будинків поливати зелені насадження та газони на прибудинковій території, використовуючи для цього холодну воду з внутрішньобудинкової системи водопостачання.

 • Аварійна ситуація

  В зв'язку із проведенням аварійно-відновлюванних робіт за адресою Т.Шевченко-проспект Свободи та заміною запорної арматури d-200 мм,в кількості 2 штук,обмежено тиск подачі води на вул. Свободи, Ковалевича, Мурахтова, Тагільська, Республіканська, Т.Шевченко, Широка, Павлівська, О.Сокола, Курска, Василівська, Лісопильна, провулку Цегельний. Всього:30 5-ти,25 4-х,20 3-х,40 2-х,етажни,100 приватних будинків

 • Проведення ремонтних робіт

  В соціальних мережах та в деяких засобах масової інформації з’явилася новина про відключення води у місті з 1 по 8 травня 2021 року.

 • Аварійні роботи

  В зв'язку із проведенням підговчих робіт для заміни трубопроводу d-500 мм за адресою п-т Свободи (майдан " Героїв "), із заміною засувок d-500 мм 1шт., d-200 мм 1шт.,обмежено тиск подачі води на вул.:Свободи, 9 Травня, Ковалевича, Аношкіна, Республіканська, Т.Шевченко, Широка, Колеусівська, М.Лисенко, Г.Романової, всього: 30 5-ти, 25 4 -х, 20 3-х, 40 2-х, 100 приватних будинків, з 10-00,до завершення робіт

 • Кримінальні справи за несанкціоновані підключення.

              Наголошуємо, всі послуги з централізованого водопостачання та водовідведення відповідно до вимог ст.7 п.2 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» надаються виключно на договірних умовах.

Сторінки