Новини
 • НАГАДУЄМО! ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПЕРЕДАЧІ ПОКАЗНИКІВ ЛІЧИЛЬНИКІВ

  Нагадуємо абонентам про необхідність регулярно, один раз на місяць, передавати показники в кінці місяца за поточний місяць, зручним для Вас способом, як це рекомендовано в Акті опломбування водоміра (лічильника). В особистому кабінеті, Telegram та Viber – вносіть 1 числом наступного місяца.

 • Несанкціоновані підключення в підвалах багатоповерхових будинків!

  Наголошуємо, всі послуги з централізованого водопостачання та водовідведення відповідно до вимог ст.7 п.2 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» надаються виключно на договірних умовах.

 • Шановні абоненти!

  Останній тиждень ми усі разом потерпаємо від надмірної спеки. Як наслідок, суттєво збільшилось використання холодної води, зокрема, для поливу у приватному секторі. У пікові навантаження це призводить до падіння напору або повної відсутності води в будинках, що розташовані поблизу садових товариств або приватного сектору. Також на це впливають несанкціоновано встановлені насоси для викачування із магістральних труб води для поливу.

 • Обговорення проекту інвестиційної програми підприємства на 2022 рік та проекту плану розвитку на 2022-2026 роки

            Відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних

 • Аварійна ситуація

  Під час проведення земельних робіт в районі СШ №18 по вул. С.Слісаренка приватною будівельною технікою було пошкоджено водопровід КП «Камянський водоканал» ДОР». У зв'язку з аварійною ситуацією за адресою С.Слісаренка, 12 обмежено тиск подачі води на 20 5-ти поверхових будинків. (від вулиці Каштанів до М.Грушевського).

 • Дотримуйтесь договірних відносин!

  КП «Кам’янський водоканал» ДОР» звертається до мешканців, бути свідомими та будувати відносини з підприємством на договірних умовах.

  Щоденно інспекція водокористування разом з бригадами підприємства від’єднує несанкціоновані приєднання до мереж водоканалу.

 • ЛІЧИЛЬНИКИ ВОДИ!

   

  КП «Кам’янський водоканал» ДОР» нагадує споживачам послуг централізованого водопостачання м. Кам’янського про необхідність планових повірок лічильників та передачі їх показань щомісяця.

 • ЯК ОФОРМИТИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЮ БОРГУ.

  Якщо у вас накопичився борг за централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, ви можете скористатись послугою його реструктуризації, розділивши борг на посильний для вас термін та суми для щомісячної сплати.

  Для цього вам необхідно звернутися до абонентського відділу по вул. Широка, 16.

 • ЯК ОПЛАТИТИ ПОСЛУГИ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

  Шановні споживачі! Нагадуємо, що оплачувати послуги водопостачання та водовідведення необхідно не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим. Послуги оплачуються в безготівковій формі або готівкою. Плата вноситься на рахунок виконавця послуг відповідно до виставленого ним повідомлення про сплату послуг.

 • НАГАДУЄМО! ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ПЕРЕДАЧІ ПОКАЗНИКІВ ЛІЧИЛЬНИКІВ

  Нагадуємо абонентам про необхідність регулярно, один раз на місяць, передавати показники в кінці місяца за поточний місяць, зручним для Вас способом, як це рекомендовано в Акті опломбування водоміра (лічильника). В особистому кабінеті, Telegram та Viber – вносіть 1 числом наступного місяца.

 • Щодо поливу прибудинкової території багатоквартирних будинків

  З початком поливного сезону, який починається 01 травня і закінчується 31 серпня, з'являється бажання, а іноді і гостра необхідність жителів багатоквартирних будинків поливати зелені насадження та газони на прибудинковій території, використовуючи для цього холодну воду з внутрішньобудинкової системи водопостачання.

 • Будь ласка, вчасно сплачуйте за послуги!

  Ми дякуємо абонентам, які вчасно сплачують за послуги водопостачання та водовідведення. Ці платежі є для нас єдиним джерелом надходження коштів, які необхідні для забезпечення безперервних процесів з постачання води, очищення стоків, ремонту мереж та обслуговування обладнання.

 • ЯК ПРАВИЛЬНО САМОСТІЙНО ЗНЯТИ ПОКАЗАННЯ З ЛІЧИЛЬНИКА ВОДИ

  Як видно на фото, на лічильнику є 8 цифр, 3 останні червоні, а 5 - чорні. Червоні цифри - це літри, але Вам для зняття показань вони не потрібні, так як знімати їх потрібно в кубах, тому що враховують саме їх. Залишаються наступні 5 цифр, ось по ним ми і будемо знімати показання.

 • ПОБАЧИЛИ ВІДКРИТИЙ ЛЮК АБО ВИТІК ВОДИ - ТЕЛЕФОНУЙТЕ

  Питання відкритих колодязів - один з найбільш актуальних. Жителі міста турбуються не тільки про поламані, але і про зовсім відсутні кришки на колодязях. Найчастіше їх крадуть і здають в пункти прийому металу.

  Як діяти в ситуації, щоб уникнути нещасних випадків, які можуть статися?

Сторінки