Новини
 • В Міськіводоканалі відбулося обговорення намірів нових тарифів

  В залі засідань КВП КМР «Міськводоканал» 24 січня 2020 відбулися відкриті обговорення намірів встановлення тарифів з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2020 рік.

   

  Для участі в відкритому обговоренні зареєструвалося 56 осіб.

 • Каналопромивна машина для виконання поставлених задач – готова!

       22 січня 2020 року генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал» Антон Полюлях проінспектував каналопромивну машину.

       Як раніше повідомлялося, автоцистерна для промивки каналізаційних систем, та виконання допоміжних завдань, яка має два сталевих резервуара по 4 тис. літрів, систему очищення високого тиску, а також систему відкачування шламу і брудної води передана на підприємство Дніпропетровською обласною радою – готова виконувати поставлені задачі.

 • Повідомляйте про аварійні ситуації!

  Нагадуємо абонентам КВП КМР «Міськводоканал» та мешканцям м.Кам’янське.

  Якщо Ви побачили виток води, порив труби або відкритий колодязь, будь ласка надайте інформацію про аварію до аварійно-диспетчерської служби. Підрозділ працює цілодобово, та реагує на всі повідомлення від Вас.

  Нам важливо локалізувати аварійну ситуацію як можна швидше та приступити до відновлювальних робіт.

 • Вітаю зі Святом!

   

        22 січня український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності, об` єднання українських земель в єдину країну. Протягом не одного століття українці мріяли про соборну державу, аби землі, які з певних історичних причин були поділені між різними народами, об`єдналися.

   

 • НОВІ БАНКІВСЬКИ РЕКВІЗИТИ!

  В зв`язку з виконанням Постанови Нацбанку України №162 від 28.12.2018 р.  та для спрощення й здешевлення  розрахунків з іншими країнами світу, зокрема із країнами Євросоюзу, з 01.11.2019р. використання ІВАN, повідомляємо, що зарахування коштів на рахунки КВП КМР «Міськводоканал», відкриті у банківських установах за наступними реквізитами:
   

 • Важка робота, низька зарплата: скільки повинен отримувати український водопровідник

  Важка робота, низька зарплата: скільки повинен отримувати український водопровідник

  Своїми роздумами поділився - директор асоціації "Укрводоканалекологія" ОЛЕКСАНДР ШКІНЬ

  Якщо не переглянути тарифи на воду, працівники галузі поїдуть працювати в країни ЄС, а ми залишимося без водопостачання.

 • Вітаю зі Святом!

  19 січня український народ відзначає Хрещення Господнє, яке завершує улюблені всіма  Новорічно-Різдвяні свята. Традиційно, Водохреща для українського народу – це  джерело радості, очищення душі та тіла, зміцнення віри в добро і краще майбутнє, яке цілковито  залежить від наших прагнень та вчинків.

 • Увага! Оголошення!

  З незалежних від підприємства технічних причин, дата відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП, щодо встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення на 2020 рік переноситься на 24 січня 2020 року. Обговорення відбудеться о 10.00 год. в приміщенні КВП КМР «Міськводоканал», за адресою: вул. Широка,16, м.

 • УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

  На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), яке проводилося у формі відкритого слухання 10

 • Колективу «Міськводоканалу» представили нового генерального директора

   3 січня 2020 року –  перший заступник міського голови Кам`янського Олександр Чернишов, в залі засідань КВП КМР «Міськводоканал», представив колективу підприємства нового генерального директора Антона Анатолійовича Полюляха.

 • Вітаю з Різдвяним Святом!

       25 грудня, напередодні наступу Нового Року, українці святкують католицьке Різдво – одне з прекрасних свят, яке збирає в родинному колі малу й велику сім`ю, надаючи гарну нагоду для спілкування, разом із підбиттям підсумків року, привітаннями та веселощами. Атмосфера святкового, різдвяного вечора накриває нас хвилею приємних почуттів, вірою в добре майбутнє, залишаючи в минулому негаразди та проблеми.

 • Графік прийому споживачів КВП КМР «Міськводоканал» в святкові дні

  Шановні абоненти!

   

  КВП КМР «Міськводоканал» вітає всіх з наступаючими Новорічними святами і повідомляє про графік роботи абонентських відділень: (Дніпровський, Заводський та Південний райони).

   

  25 грудня - святковий день

  28 грудня - робочий день

  30 грудня – неприйомний день

  31 грудня - робочий день з 08:00 до 15:00

  1 січня - святковий день

  2, 3, 4 січня - робочий день

 • В Міськводоканалі зустрілися із А. Білоусовим та В. Тюріним.

  В залі засідань КВП КМР «Міськводоканал» відбулася зустріч міського голови Кам`янського Андрія Білоусова та заступника Дніпропетровської обласної ради Володимира Тюріна з колективом підприємства.

  Зустріч була ініційована профспілковим комітетом «Міськводоканалу». В ході обговорення представники влади заявили про  необхідність передачі підприємства на баланс області в зв`язку з великими боргами, які накопичені впродовж десятиліття. Колектив підприємства бачить в цьому загрозу втрати своїх робочих місць та віддаленість обласного керівництва від нагальних проблем підприємства.

 • Вітаю з Днем Святого Миколая!

  Прийміть найщиріші вітання із нагоди Дня Святого Миколая – одного зі світлих та прекрасних зимових свят нашого народу.

  Святий Миколай Чудотворець – відомий великою сердечністю та добротою, готовністю допомогти дітям і дорослим. Діти, прокидаючись вранці, чекають на подарунок під подушкою, а ми дорослі – розділяємо з ними радісні, зворушливі почуття, повертаючись в чудові роки дитинства.

 • Увага! Оголошення!

  КВП КМР «Міськводоканал», повідомляє, що 28 грудня 2019 року о 10.00. год. в конферненц-залі підприємства (3поверх) за адресою: м.Кам` янське,вул. Широка, буд.16 відбудеться відкрите обговорення проекту Постанови НКРЕКП "Про схвалення Інвестиційної програми Комунального виробничого підприємства Кам янської місмької ради "Міськводоканал" на 2020 рік.

 • Колектив Міськводоканалу зустрівся з керівництвом міста

  Коллектив підприємства КВП КМР "Міськводоканал" зустрівся з керівництвом міста із заступником міського голови Олександром Чернишовим та  Костянтином Саусем. В ході зустрічи обговорили можливість передачі підприємства з балансу Камянської міської ради в підпорядкування Дніпропетровській обласній раді. Сторони висловили свої побажання стосовно змін в роботі.

 • Зі святом Дня Збройних сил України!

        В Україні щорічно 6 грудня відзначається День Збройних сил. Це національне свято всіх українських військовослужбовців.

   

        Дата для проведення Дня Збройних сил України вибрана не випадково і була приурочена до дня прийняття Закону України "Про Збройні сили України" 6 грудня 1991 року.

   

 • Робота аварійної служби в листопаді

  У листопаді місяці 2019 року, в централізовану диспетчерську службу "Міськводоканалу" надходили заявки, які були виконано:


  - 124 заявки по мережах водопроводу;
  - 354 заявки по мережах водовідведення;
  - 31 заявок відкритих колодязів;
  - 27 заявок з благоустрою міста.


  Аварійно-диспетчерська служба Міськводоканалу
  тел. 0569-55-42-01
  тел. 0569-55-42-02
  тел. 093-039-62-56
  тел. 067-563-46-13 (цілодобово, для аварійних повідомлень)

Сторінки