Новини
 • РОБОТА АВАРІЙНОЇ СЛУЖБИ В ЛИПНІ

  У ЛИПНІ 2020 РОКУ, В ЦЕНТРАЛІЗОВАНУ ДИСПЕТЧЕРСЬКУ СЛУЖБУ КАМ'ЯНСЬКОГО ВОДОКАНАЛУ НАДХОДИЛИ ЗАЯВКИ, ЯКІ БУЛИ ВИКОНАНО:

  145 заявок по мережах водопроводу;

  281 заявки по мережах водовідведення;

 • ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

        Відкрите обговорення (відкрите слухання) щодо затвердження інвестиційної програми підприємства на 2020рік зі змінами та  інвестиційної програми підприємства на 2021рік відбудеться 05.08.2020 о 11.00 в онлайн-форматі з використанням програмного забезпечення ZOOM.
         Заявки на участь у відкритому обговоренні (відкритому слуханні) приймаються до 05.08.2020 за адресою: вул. Широка, 16, м. Кам`янське, 51931 (у письмовому вигляді) або на електронну адресу mail@mvk.dp.ua з поміткою «Заявка на участь у відкритому обговорюванні 05.08.2020».

 • Обговорення Інвестиційної програми на 2021 рік

  Відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  від 14.09.2017 року  № 1131, КП «Кам’янський водоканал» ДОР» розроблена

 • Обговорення змін до Інвестиційної програми на 2020 рік

  Відповідно до Постанови  НКРЕКП  від 30.03.2017 № 866 «Про затвердження порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», КП «Кам’янський водоканал» ДОР» повідомляє про намір щодо внесення змін до інвестиційної програми підприємства на 2020 рік.

 • Нагадуємо! Про необхідність передавачі показників лічильників

  Нагадуємо абонентам про необхідність регулярно, один раз на місяць, передавати показники в кінці місяца за поточний місяць, зручним для Вас способом, як це рекомендовано в Акті опломбування водоміра (лічильника). В особистому кабінеті, Telegram та Viber – вносіть 1 числом наступного місяца.

 • КАНАЛІЗАЦІЯ - НЕ СМІТНИК!

  КП «Кам’янський водоканал» ДОР» просить мешканців міста Кам’янське дотримуватись правил користування системою водовідведення та не перетворювати її у смітник.

  Останнім часом працівниками дільниці каналізаційної мережі було прочищено значна кількість каналізації, під час прочисток в каналізаційних трубах були виявлені засоби гігієни та ганчірки.

 • ЗАХИСТ ПРАЦІВНИКІВ ТА АБОНЕНТІВ ВІД COVID-19 ПЕРШОЧЕРГОВІ НА КП «КАМ’ЯНСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» ДОР»

  Підприємством проводяться заходи дотримання профілактики небезпечного вірусу, відповідно до рекомендацій Міністерства Охорони Здоров’я України - ретельно дотримується режим дезінфекції всіх приміщень та місць контакту працівників, відвідувачів і клієнтів.

 • ДО ВІДОМА АБОНЕНТІВ

  КП «Кам’янський водоканал» ДОР» нагадує абонентам, що підприємство здійснює держповірку водолічильників.

 • НЕЛЕГАЛЬНЕ КОРИСТУВАННЯ ВОДОЮ: В КОГО НАСПРАВДІ КРАДУТЬ ВОДУ?

  Несанкціоновано підключаючись до мереж водопостачання, крадії питної води не вбачають у своїх діях нічого кримінального, тому впевнені в безкарності. Однак, безоплатно користуючись водою, такі “споживачі” насправді крадуть воду у громади!

 • Шановні абоненти!

  Останніми тижнями ми усі разом потерпаємо від надмірної спеки. Як наслідок, суттєво збільшилось використання холодної води, зокрема, для поливу у приватному секторі. У пікові навантаження це призводить до падіння напору або повної відсутності води в будинках, що розташовані поблизу садових товариств або приватного сектору.

 • РОБОТА АВАРІЙНОЇ СЛУЖБИ В ЧЕРВНІ

  У червні 2020 року, в централізовану диспетчерську службу Кам'янського водоканалу надходили заявки, які були виконано:

  184 заявок по мережах водопроводу;

  321 заявки по мережах водовідведення;

Сторінки