Міськводоканал провів розширене засідання профспілки трудового колективу
9 липня 2019 року в актовій залі відбулося розширене засідання профспілки трудов

Міськводоканал провів розширене засідання профспілки трудового колективу

На порядку денному засідання винесено два питання:

1.Про виконання зобов`язань та заходів колективної угоди між адміністрацією та профспілковим комітетом підприємства в першому півріччі 2019 року.

2.Провнесення та затвердження змін до колективного договору  на 2018 – 2019 рік.

Директор з економіки КВП КМР «Міськводоканал» Сергій Васілішин, зачитав «Акт виконання колективного договору між роботодавцем і первинною профспілковою організацією комунального підприємства», перед зібранням колективу виступили перший заступник генерального директора підприємства Наталія Лисак та голова профспілкового комітету Марина Ялова.

Заслухавши доповіді першого заступника генерального директора підприємства Наталії Лисак та голови профспілкового комітету Марини Ялової про акт перевірки виконання положень колективного договору за перше півріччя 2019 року, зазначено, що в звітному періоді робота адміністрації та профспілкового комітету була спрямована на вирішення виробничого та соціально-економічного розвитку трудового колективу на забезпечення захисту прав та інтересів працівників.

Спільними зусиллями вирішувалися питання оплати та охорони праці, надання працівникам соціально-побутових пільг та гарантій.

В першому півріччі 2019 року працівникам підприємства не в повному обсязі надавалася матеріальна допомога на лікування, оздоровлення, поховання близьких родичів і працівників підприємства,  разом з цим придбані путівки на морські бази відпочинку, дітям в оздоровчі табори, чимало уваги приділялося створенню необхідних умов праці і побуту працівників, незважаючи на скрутне фінансове становище.

Робота профспілкового комітету була спрямована на виконання прийнятих зобов'язань колективного договору та вирішенні питань виробничого і соціально-економічного розвитку підприємства, забезпечення захисту прав та інтересів працівників.

Соціальне партнерство між роботодавцем та трудовим колективом здійснювалося відповідно до Закону України «Про колективні договори та угоди».

В своїх виступах керівники підрозділів підприємства відзначили високий професіоналізм працівників Міськводоканалу, в першу чергу аварійних бригад, які цілодобово виконують свої обов'язки щодо своєчасного усунення аварійних ситуацій.

На підставі вище викладеного, розширене засідання трудового колективу постановило:

  1. Роботу адміністрації по виконанню колективної угоди за перше півріччя 2019 року рік визнати задовільною.
  2. Роботу профспілкового комітету по виконанню зобов’язань колективного договору за перше півріччя 2019 року визнати задовільною.
  3. Акт перевірки виконання колективної угоди за перше півріччя 2019 року узгоджено.
  4. Доповнення та зміни до колективної угоди на 2018-2019 роки прийняти та доручити підписати:
  •  від власника – генеральному директору підприємства Олександру Плахотніку.
  • від трудового колективу – голові профспілкового комітету Марині Яловій
  1. Контроль за виконанням постанови покласти на генерального директора підприємства Олександра Плахотніка та голову профспілкового комітету Марину Ялову.

В ході розширеного засідання, багато уваги приділено створенню гідних умов праці та відпочинку працівників підприємства.

Присутні на засіданні член обласної профспілки працівників ЖКГ, завідуюча відділу з економічної роботи і заробітної плати Людмила Солодухіна та голова Кам’янської профспілки працівників ЖКГ МП ПОН Олександра Зеріна, високо оцінили діяльність профспілки КВП КМР «Міськводоканалу» в соціальному захисті працівників підприємства, зазначив, що впродовж звітного періоду адміністрація та профспілка спрямувала свою діяльність на рішення соціально-економічних питань підприємства, виробничих інтересів, забезпечення прав працівників. Вирішувалися питання охорони та оплати праці, надання соціально-побутових пільг і гарантій працівникам. Така взаємодія має позитивні результати, забезпечуючи стабільність розвитку підприємства.

 На розширеному засіданні, представники трудового колективу зазначали позитивні зміни, що відбулися на підприємстві в минулому році, зазначив факти оздоровлення працівників підприємства та членів їх сімей, культурно-масовій спортивно-оздоровчий роботі, що відбуватиметься і надалі.