Призначено нового генерального директора КВП КМР «Міськводоканал»
16 липня 2019 року перший заступник міського голови Кам`янського Олександр Черни

Призначено нового генерального директора КВП КМР «Міськводоканал»

 

16 липня 2019 року перший заступник міського голови Кам`янського Олександр Чернишов, в залі засідань КВП КМР «Міськводоканал»,  представив колективу підприємства нового генерального директора Наталію Марківну Лисак.

 

Коротка біографія:

Наталія Марківна Лисак народилася 20 серпня 1962 року в місті Дніпродзержинськ  Дніпропетровської області. Громадянка України.

Освіта вища. Кандидат економічних наук.

З 8 серпня 2002 по 22.09.2006  – заступник генерального директора з економіки КВП ДМР «Дніпродзержинськводоканал».

З 1 грудня 2015 по 31 травня 2016 року – заступник генерального директора.

 З 18 липня 2017 року до теперішнього часу працювала на посаді першого заступника генерального директора КВП КМР «Міськводоканал».

Колектив підприємства, добре знає Наталію Лисак, як висококласного фахівця-економіста. На новій посаді  Наталія Марківна планує приділити увагу зміцненню фінансово-економічної дисципліни, продовжити напрямки розвитку підприємства та поліпшенню якості послуг з водопостачання та водовідведення, що надаються споживачам .

Існуючі на підприємстві проблемні питання, новий генеральний директор  вирішуватиме опираючись на підтримку згуртованого колективу та має надію, що міська влада м.Кам`янського підтримає підприємство в його розвитку. Для розвитку підприємства проведена велика робота по залученню інвестицій міжнародних фінансових установ. Цей напрямок надалі буде продовжено.