З Днем Прапору України!

З Днем Прапору України!

Кожна країна починається з народу, який населяє її територію, що разом із кольорами національного прапору є невід`ємним атрибутом незалежності та державності.

Жовто-блакитні кольори українського стягу – один із головних символів нашого народу і держави. Без них неможливо уявити його душу, тернистий шлях до незалежності , прагнення мирного неба та родючих пшеничних полів.

Впродовж не одного століття із жовто-блакитними прапорами кували свободу і право бути господарями на своїй землі не одне покоління українських патріотів.

В наші дні під українськими знаменами йдуть в бій кращі сини нашого народу, захищаючи наше мирне життя, боронячи від агресора свободу і цілісність нашої держави!

Останні п`ять років стали для України перевіркою на зрілість незалежності та державності. Війна на Сході України довела всьому світові: наші воїни ризикуючи своїм життям створюють славу і велич державного Прапору України! Ми здолаємо агресора!

         В повазі до Українського прапору проявляється громадянська свідомість, патріотизм, здатність об`єднуватися заради подолання труднощів. За відносно невеликий  історичний період , державний прапор України став відомим всьому світові. Саме від кожного з нас залежить, щоб це визнання дедалі зміцнювалося, а держава ставала заможною та успішною!

В цей урочистий день дні від всієї душі зичу всім працівникам КВП КМР «Міськводоканал» здоров`я, мирного неба над головою, щастя і благополуччя, життєвої наснаги, професійних здобутків, впевненості у майбутньому!

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал»                                                                             Наталія Лисак