З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди наступаючого найголовнішого національного свята - Дня Незалежності України!

Двадцять вісім років український народ поступово відбудовує власну незалежну країну. Тернистий шлях становлення України, війна на Сході, переконливо засвідчують всьому світові цінність вибору нашого народу на користь самостійної держави, за який в наші дні найкращі її сини та доньки щоденно покладають свої життя, захищаючи мир та спокій кожного з нас.

День Незалежності – по-справжньому народне свято в розумінні нашої спільної відповідальності за збереження, існування та подальшій розвиток України перед сучасниками і прийдешніми поколіннями. Відповідальність за доручену справу, сумлінна праця кожного, зміцнюють країну, показуючи іншим народам приклад рішучості, самовідданості, примножуючи велич і славу України!  

 24 серпня в серцях українського народу, серпнева блакить неба та жовтогарячий зерновий лан зливаються своїми прекрасними барвами в єдиний символ незалежності, державності, свободи і праці, який разом із духмяним ароматом серпневого українського хліба наповнюють криницю процвітання нашої держави!  

Від всієї душі бажаю працівникам КВП КМР «Міськводоканал» здоров`я, миру, благополуччя, професійних успіхів, сімейного щастя! Зі Святом, України!

 

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал»                                                                            Наталія Лисак