Зі Святом Дня Знань!

Зі Святом Дня Знань!

 

Перше вересня – важливе всенародне свято розвитку і виховання особистості, змін, мудрості, доброти, людяності! Цей день завжди урочистий і  хвилюючий, адже з нього починається незвіданий , цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання і самостійного життя! В сучасному світі розвиненість і добробут країни визначаються освіченістю та професіоналізмом в своїй справі її громадян.

Знання – це багатство, а вміння вчитися – ключ до нього. Доводити необхідність знань – це все одно, що переконувати її у корисності зору.

Необхідність постійно навчатися і вдосконалювати свій професійний рівень – потреба часу, аби знати, жити, діяти, працювати. Не хочеш відстати від сучасності – навчайся! Цей процес триває впродовж всього нашого життя, стаючи головним принципом, що обумовлює успішність здобутків у самих різних галузях науки і виробництва.

Першого вересня особливо теплими словами вітаю людей, які мають безпосереднє відношення до освіти: викладачів, педагогів, наставників. Бажаємо вам здоров`я, терпіння, підтримки та розуміння школярів, їх батьків, студентів і колег по роботі. Від вашого професіоналізму та сумління учнів залежить майбутнє розвиток і процвітання України!

 Подорож у світ знань – інтелектуально, духовно, професійно збагачує кожну людину. Бажаю Вам, дорогі друзі здоров`я, мирного неба над головою, невичерпної енергії, натхнення, рішучості у здобутті нових знань і навичок, успіхів, міцної дружби!

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал»                                                             Наталія Лисак