Міськводоканал провів щорічну Спартакіаду
Міськводоканал провів щорічну Спартакіаду

Міськводоканал провів щорічну Спартакіаду

Напередодні дня фізичної культури і спорту та дня міста, 31 серпня, на базі відпочинку «Веселка», смт. Курилівка, що належить КВП КМР «Міськводоканал», відбулася спартакіада, яка проводиться за ініціативою профспілкової організації при підтримці адміністрації підприємства.

Спортсмени «Міськводоканалу» урочисто вишукалися перед початком спортивних змагань, які проводяться вже 12 рік поспіль.

         «Проведення Спартакіади – одна з найкращих традицій нашого підприємства. Спортивні змагання «Міськводоканалу» завжди збирають дружній колектив разом, демонструючи високі  спортивні перемоги і досягнення в бажання людей розвиватися, популяризуючи здоровий спосіб життя. Бажаю кожному учаснику змагань перемоги! Спартакіада – влучна нагода всім нам поспілкуватися, добре провести час та відпочити»,– зазначила Наталія Лисак, генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал.

 

В програму спартакіади увійшли наступні види спорту: пляжний волейбол, настільний теніс, шашки, перетягування канату, дартс, армрестлінг, доміно. Разом із дорослими до турбази приїхали діти учасників змагань та вболівальники. На всіх спортивних майданчиках тривала активна боротьба за перемогу. Кожна команда і учасник доводила найкращі якості свого колективу.

Нарешті, настав хвилюючий момент, судді оголосили результати Спартакіади:

В командному заліку з волейболу:

  • перше місце зайняла команда – каналізаційно-насосних станцій,
  • на другому місці – АТЦ;
  • почесна бронза - команда очисних споруд.

Перетягування канату проводилося окремо між командами чоловіків та жінок. Так найсильнішими серед чоловіків стала команда - АТЦ, друге місце у команди очисних споруд, трете місце у - мереж каналізації. Серед жінок найсильнішою показала себе команда - адміністративного управління, срібло - відділ збуту, почесна бронза у каналізаційно-насосних станцій.

Кращими тенісистами «Міськводоканалу» серед чоловіків стали:

1 місце - Валерій Матвієнко,

2 місце - Юрій Коваль,

3 місце - Юрій Терещенко.

Високий рівень гри показали жінки:

1 місце - Олена Подколзіна,

2 місце - Олена Бєлкіна,

3 місце - Інна Янова.

Дартс.

Чоловіки. На першому місце Сергій Васілішин,  другий - Юрій Коваль, третє зайняв - Ігор Бабій.

Жінки. Перше місце - Тетяна Степанова, на другому - Дарья Усенко, на третьому - Тетяна Кашпур.

Шашки.

Чоловіки. Чемпіон - Станіслав Рагизний, друге місце - Ігор Мединський, третє -  Руслан Сидоренко.

Жінки. Перше місце - Дарья Усенко, друге - Ірина Богуцька і Олена Пономаренко, третє місце розділили між собою Тетяна Шеєр і Тетяна  Шевченко.

Армрестлінг.

Чоловіки. Перше місце - Юрій Терещенко, друге – Василь Шевченко, третє - Юрій Єфремов.

Жінки відповідно: Оксана Мединська, Людмила Мазур, Ірина Дуденко.

Доміно.

Чоловіки. Перше місце розділили між собою Олександр Комишний і Віталій Шаповал. На другому місці Юрій Терещенко і Руслан Сидоренко. Третє місце у Віктор Бобіка і Олександра Мазура.

Жінки. На першому місці Ірина Стежко і Тетяна Форкіна. Друге місце у Олени Рожко та Ірини Богуцкої.

За ініціативою і підтримкою  адміністрації та профспілкового комітету КВП КМР «Міськводоканал», вже впродовж багатьох років проведення спартакіади на базі відпочинку «Веселка» стали для працівників підприємства справжнім святом, що дозволяє кожному учаснику спартакіади отримати позитивний заряд бадьорості від активного відпочинку.

Всі учасники змагань разом із вболівальниками вдячні організаторам спартакіади: адміністрації та профспілковому комітету підприємства за велику увагу, яка постійно приділяється фізкультурно-масової роботі та масу приємних вражень під час спортивних змагань, відпочинку на природі, спілкуванню та гарно проведеному часу.

За підсумками спартакіади визначені переможці, яких відзначать почесними грамотами.