Вітаю з Днем Міста!

Вітаю з Днем Міста!

Цими вихідними днями 14–15 вересня – Кам`янське відзначатиме свій 269-ий День народження! Рідне нам місто – відоме в Україні та всьому світі не тільки своєю потужною промисловістю, але й працелюбними, талановитими, добрими та щирими людьми, які прославили його в самих різних галузях науки, економіки, спорту та мистецтві, далеко за межами нашої держави!

 Мешканці Кам`янського – найвища його цінність, відчувають себе частиною великої дружної родини. День міста – об'єднує кожного з нас в громаду: тих, хто народився, живе і працює в Кам`янському, щодня, доводячи йому свою любов та вірність, сприяючи матеріальному і духовному розвитку його майбутнього.

Завдяки плідній співпраці міського голови Андрія Білоусова, депутатського корпусу, підприємств та наполегливій праці всіх його мешканців, Кам`янське поступово змінюється на краще. Цей шлях розвитку створює комфортні умови для проживання людей, підростаючого покоління наших дітей. Ремонтуються дороги, з`являються спортивні майданчики, футбольні міні-поля, дитячі садочки та школи, оновлюються сквери та парки, триває благоустрій різних районів міста.

«Міськводоканал» – одне із значущих комунальних підприємств Кам`янського, яке впродовж багатьох десятиліть забезпечує мешканців міста послугами централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. На підприємстві запроваджуються сучасні технології, що  сприяє значному покращенню обслуговування містян.

Наші працівники разом із громадою міста, роблять чимало необхідних, корисних справ, які забезпечують його життєдіяльність та процвітання!   

Від всієї душі зичу кожному мешканцю міста здоров`я, мирного неба, сімейного благополуччя, добробуту, натхнення та втілення в життя ваших планів та задумів! Самовіддана, сумлінна робота кожного з нас принесе багато користі та перспектив Кам`янському! Зі Святом!

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал»                                                                                                 Наталія Лисак