Золотий ювілей роботи присвячений Міськводоканалу

Золотий ювілей роботи присвячений Міськводоканалу

У кожного підприємства є люди, які все своє життя присвятили його розвитку та безперебійній роботі. Впродовж не одного десятиліття вони набували досвід, відточували  майстерність, досягали високого професіоналізму в своїй справи, отримуючи всебічну повагу колективу – становлячись його гордістю.

Валентина Бузажі зробила вибір свого першого місця роботи на користь  «Міськводоканалу» в 1969 році, після закінчення енергетичного технікуму. Електрик за фахом, 20-ти річна дівчина, прийшла працювати, як кажуть «за компанію», прийняв запрошення своєї близької подруги, яка на той момент вже працювала на підприємстві.

З трудовими буднями, в які Валентина опановувала спеціальність машиніста насосних установок, почалося професійне становлення. Вона не помітила як минуло півстоліття роботи разом із дружнім колективом «Міськводоканалу», який став для жінки справжньою долею, невід`ємною частиною життя.

З року в рік спеціаліст сумлінно працювала, вдосконалювала та підвищувала свою майстерність. Сьогодні висококласний фахівець підприємства, машиніст 2-розряду ділянки експлуатації каналізаційних насосних станцій Валентина Бузажі, ділиться своїм професіоналізмом із молодими фахівцями підприємства. Велика працелюбність активність та доброзичливість жінки, завжди допомагають в житті та професійній діяльності.

За п`ятдесят років роботи в «Міськводоканалі», разом із Валентиною Бузажі, в різні часи попрацювала вся її сім`я. Наприкінці 80-х років минулого століття, електриком – чоловік Віктор Миронович, на початку 90-х – водіями два сини Сергій та Євген. (Нині працюють Валентина Іванівна та син Сергій).  

24 вересня 2019 року виповнюється 50 років, як Валентина Бузажі безперервно працює в «Міськводоканалі». Півстоліття бездоганної праці, присвячені підприємству» не минули дарма.

За високі показники в роботі Валентину Іванівну Бузажі не неодноразово нагороджували преміями, грамотами та подяками від керівництва підприємства, міста та обласної профспілки, цінними подарунками.

З нагоди 50-ти річчя беззмінної роботи на підприємстві, адміністрація та профспілковий комітет разом із колективом КВП КМР «Міськводоканал», вітають Валентину Іванівну із важливою подією в її житті.

З Вами  щира повага та підтримка колег і друзів! Від душі бажаємо здоров` я, довгих років життя і благополуччя Вам та Вашим близьким! Гарного настрою і успіхів Вам у всіх справах та задумах!