Відкриті громадські обговорення проекту Інвестиційної програми на 2020 рік.
Відкриті громадські обговорення проекту  Інвестиційної програми на 2020р.

Відкриті громадські обговорення проекту Інвестиційної програми на 2020 рік.

27 вересня 2019 року в залі засідань КВП КМР «Міськводоканал», за адресою м. Кам’янське, вул.Широка, 16, відбулися відкриті громадські обговорення проекту  Інвестиційної програми комунального виробничого підприємства Кам’янської міської ради «Міськводоканал» на 2020 рік.

На порядку денному засідання розгляд та схвалення Інвестиційної програми підприємства КВП КМР «Міськводоканал» на 2020 рік.

Для участі в відкритому обговоренні в залі зареєструвалося 43 осіби, в тому числі представник від органів місцевого самоврядування –  заступник директора департамента ЖКГ Кам` янської міської ради Андрій Карпусь.

Головою зборів обрано директора з економіки КВП КМР «Міськводоканал» Сергія Васілішина, секретарем начальника ВТВ Юлію Пилипенко.

Зібрання заслухало доповідь технічного директора підприємства Олександра Ярового та начальників підрозділів з інформацією про заходи, що пропонуються до реалізації у 2020 році за рахунок коштів Інвестиційної програми.

Інвестиційна програма підприємства КВП КМР «Міськводоканал» включає в себе наступні заходи.

Водопостачання.

Заходи зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів.

  1. Заміна водопровідних мереж м. Кам` янське. Придбання труби ПЕ  Ду 630 мм – 520 м.п. та комплектуючих для виконання робіт по заміні ділянки сталевого водопроводу по вул. Медична.

Заходи щодо підвищення якості послуг з централізованого водопостачання, з них:

  1. Впровадження гідравлічної моделі системи централізованого водопостачання міста Кам’янського. З метою можливості оптимізації роботи системи водопостачання, наслідком чого буде зниження аварійності і досягнення максимального економічного ефекту, заплановано  захід з  розробки гідравлічної моделі системи централізованого водопостачання міста Кам’янського.
  2. Модернізація локальної мережі з оновленням комп’ютерного обладнання. Придбання: 10 одиниць комп’ютерів.

Водовідведення.

Заходи щодо модернізації та закупівлі транспортних засобів спеціального та спеціалізованого призначення, з них:

  1. Оновлення автотранспортного парку  Придбання автомайстерні в кількості 2 од. з додатковою комплектацією: мотопомпа Honda, генератор дизельний SDMO Weldare 300 TDE-XL-C, зварювальний апарат TexAC.
  2. Реконструкція вузла знезараження стоків на комплексі з експлуатації очисних споруд каналізації лівого берега за адресою:  вул. Індустріальна, 30, м. Кам'янське. Для впровадження новітніх методів знезараження стоків (встановлення гідролізної установки для виготовлення гіпохлориту натрію) заплановано вишукувальні та проектні роботи.
  3. Технічне переоснащення лабораторії з контролю якості питної води та стічних вод з метою приведення у відповідність до вимог ДСП та МВВ умов виконання вимірювань складу та властивостей стічних вод, поверхневих та зворотних вод. Придбання: піч муфельна - 1 од., фотоколориметр - 1 од., шафа сушильна - 1 од.

В ході обговорення учасниками засідання прийнято рішення , щодо схвалення Інвестиційної програми підприємства на 2020.Належним чином оформлений протокол буде надіслано до НКРЕКП.