Міськводоканал нагородив переможців щорічної Спартакіади
Міськводоканал нагородив переможців щорічної Спартакіади

Міськводоканал нагородив переможців щорічної Спартакіади

    В актовому залі КВП КМР «Міськводоканал», 30 вересня 2019 року, відбулося нагородження працівників підприємства, які стали переможцями спартакіади присвяченій дню фізичної культури і спорту, що відбулася на базі відпочинку «Веселка».

    Працівники підприємства показали високі результати та відмінну фізичну форму в командному та індивідуальному заліку із самих різних видів спорту. Серед них: пляжний волейбол, настільний теніс, шашки, перетягування канату, дартс, армрестлінг, доміно.

    «Нагороджувати, переможців спартакіади «Міськводоканалу» –завжди приємна, радісна і почесна місія. Високі результати в котре засвідчують: працівники підприємства не тільки висококласні професіонали своєї справи, а ще й відмінні спортсмени! Спортивні змагання згуртовують колектив, показуючи його найкращі якості, фізично розвивають та вдосконалюють учасників змагання, даруючи гарний настрій та задоволення», – зазначила Наталія Лисак. 

    Від адміністрації КВП КМР «Міськводоканал» та профспілкового комітету, всі переможці отримали грамоти та грошові премії.

    Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал» Наталія Лисак та голова Профспілкового комітету Марина Ялова побажали всім учасникам змагань всіляко примножувати спортивні традиції підприємства, здоров`я та гарного настрою.