Заміна трубопровода по вул. Лісова
Заміна трубопровода по вул. Лісова

Заміна трубопровода по вул. Лісова

Бригада працівників КВП КМР «Міськводоканал» проводить заміну 75 метрів стальної водопровідної труби Ду100, на пластикову ПВХ по вулиці Лісова.

«Прокладені нові поліетиленові труби, не піддаються корозії та мають більш тривалий термін експлуатації. Заміна старого водогону на пластик дозволить уникнути аварійних ситуацій, а строк служби пластикових труб складатиме близько 50 років», – пояснив технічний директор КВП КМР Міськводоканал» Олександр Яровой.

«Оновлення ділянки водопроводу по вулиці Лісова здійснюється силами підприємства. Водопровід на цій ділянці був прокладений ще у 80-х роках і останнім часом мешканці вулиці скаржилися на постійні пориви труб. Відповідаючи на прохання людей, прийнято рішення щодо проведення ремонтних робіт аварійної ділянки водопроводу» – зазначив начальник сітей водопроводу Ігор Лавриненко.

Завершити роботи з подальшим підключенням абонентів приватного сектора планується найближчим тижнем.

Адміністрація КВП КМР «Міськводоканал», закликає мешканців Кам’янського своєчасно проводити оплату за надані послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Адже без регулярних платежів і належного фінансування підприємство не в змозі ефективно проводити модернізацію мереж водопроводу та каналізації, а також належним чином проводити підготовку до роботи в осінньо-зимовий період.