З визволенням Кам`янського від фашистських загарбників

З визволенням Кам`янського від фашистських загарбників

Шановні ветерани та мешканці міста!

Вітаю Вас з 76-ю річницею визволення Кам`янського від фашистських загарбників!

        Щороку, 25 жовтня, ми вшановуємо та вклоняємося воїнам, партизанам та учасникам Другої світової війни: всім тим, хто боровся із ворогом на фронті та в тилу, наближаючи Велику Перемогу!

Ми пам`ятаємо всіх, хто ціною власного життя більш ніж сім десятиліть тому врятував світ від фашистів – заради збереження світу, свободи рідної землі та майбутнього наступних поколінь.

Минуло багато десятиліть, але подвиг визволителів непідвладний часу. В пам’яті народу ваші імена навіки вписані в історію України, в них честь, мужність, відвага, патріотизм та відданість справі. Шанування ветеранів, трагічні уроки минулого – є прикладом громадянського обов’язку, надихаючи молодих захисників у боротьбі за територіальну цілісність нашої держави.

Шановні визволителі міста! В цей по-особливому хвилюючий, урочистий та пам`ятний день є – ми безмежно вдячні вашому героїчному минулому, яке забезпечило наше мирне життя впродовж багатьох десятиліть. Від душі бажаю вам здоров`я, мирного неба, добра, злагоди, уваги рідних і близьких, активного довголіття! Ваш подвиг створив умови задля відродження та процвітання нашого рідного міста!

 

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал»                                                 Наталія Лисак