З Днем автомобіліста!

З Днем автомобіліста!

В останню неділю жовтня ми відзначаємо свято водіїв автотранспортних засобів. Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника!

     Наше життя, господарська діяльність «Міськводоканалу» та інших підприємств, побут кожної людини залежить від роботи автотранспорту. В сфері автомобільних послуг працює чимало професіоналів, діяльність яких визначає життя міста. Від професіоналізму водіїв та вдалої роботи дорожників, які виконують ремонт доріг, залежить якість та своєчасність автотранспортних перевезень, а від так виконання виробничих завдань підприємства.

 

     Автотранспортний цех «Міськводоканалу» – один з самостійних структурних підрозділів підприємства, який взаємодіючі з іншими відділами забезпечує безперебійну роботу транспорту, що сприяє наданню мешканцям міста послуг водопостачання та водовідведення, виконання ремонтних робіт мережі водопроводу та каналізації, здійснення своєчасних перевезень. Працівники автотранспортного цеху щодня доводять професіоналізм та найкращі якості водіїв: товариськість та взаємовиручка. Ваша праця знаходить завжди високу оцінку всього колективу підприємства.

 

    Щиро бажаю всім водіям міцного здоров`я, щастя, добробуту, трудових звершень і здобутків, подальшої вдалої та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, автомобілі – справними, а вдома на вас завжди чекає сім`я і рідні люди!

 

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал» Наталія Лисак