Подача води на лівий берег Кам'янського!

Подача води на лівий берег Кам'янського!

     Адміністрація КВП КМР «Міськводоканал» повідомляє, що постачальник питної води до міста Кам’янське - КП ДОР «Аульський водовід», має намір обмежити подачу води на лівобережну частину Кам’янського 30.10.2019 року.

 

     На теперішній час підприємство Кам’янської міської ради виконує договірні умови і максимально дотримується графіків розрахунків за покупну воду перед «Аульським водоводом». 100% розрахувавшись за серпень, «Міськводоканал» наразі виплачує по рахункам за попередній місяць – вересень.

 

     Звертаємося до відповідних органів та інстанцій, втрутитися в межах своїх повноважень, в спроби КП ДОР «Аульський водовід» тиснути на КВП КМР «Міськводоканал» та мешканців міста Кам’янське.

 

     Нагадуємо, що наразі стартував опалювальний сезон. А відключення води на Лівобережжі спричинить відключення подачі води на котельню, яка використовується для обігріву житлових будинків Дніпровського району.

 

     Також повторюємо, що через сплату населенням не в повному обсязі наданих послуг, підприємство не має можливості розраховуватися більш стабільно із постачальником питної води – КП ДОР «Аульській водовід».

 

     Для запобігання несприятливої ситуації та з метою забезпечення нормального функціонування системи водопостачання та водовідведення, адміністрація КВП КМР «Міськводоканал», закликає мешканців міста негайно сплатити рахунки за надані послуги!

 

      Не ставте під загрозу стабільну роботу «Міськводоканалу», надання послуг водопостачання та водовідведення населенню міста. Безперебійне водопостачання та водовідведення залежить тільки від вас!

 

      Дякуємо всім споживачам, які своєчасно сплачують платежі за отримані послуги!

 

Адміністрація КВП КМР «Міськводоканал»