Як не опинитися в боржниках Міськводоканалу
Як не опинитися в боржниках Міськводоканалу

Як не опинитися в боржниках Міськводоканалу

Можлива ситуація що, купуючи квартиру, новий власник не в курсі про існуючу заборгованість по особовому рахунку. Яким чином вирішити проблему?

По-перше, під час укладання угоди вимагайте надати вам довідку про відсутність боргу за даною адресою за послуги Міськводоканалу станом на перше число поточного місяця.

По-друге, при наявності водоміра, необхідно перевірити пломби, а їх повинно бути не менше двох (на корпусі - пломба госповерітеля і на місці де водомір приєднаний до труби - пломба Міськводоканалу). Обов'язково вимагайте акт введення водоміра в експлуатацію і довідку про повірку.

По-третє, новим власникам квартири, необхідно протягом місяця укласти договір з Міськводоканалом і переоформити особовий рахунок на своє ім'я. Це позбавить Вас від неприємностей при оплаті послуг Міськводоканалу в розрахункових установах (Вам можуть відмовити прийняти платіж якщо прізвище не співпаде).

Порада! При покупці нерухомості ніколи не буде зайвим відвідати відділ по обслуговуванню абонентів КПП ДГС «Міськводоканал».

 

Не дозволяйте боргах "сідати вам на шию"

КПП КГС «Міськводоканал» надає послуги централізованого водопостачання та водовідведення в місті Кам'янському, Дніпропетровської області. Всі ми використовуємо ці послуги щоденно на стільки часто, що питання «чи можна жити без води та каналізації?» - навіть не виникає.

А Ви не забули оплатити комунальні послуги?

Дуже часто борги виникають не через те, що немає коштів, а просто багато хто відкладає оплату на потім. Невеликий борг легко забути, але цей борг як сніжний ком - зростає з кожним місяцем і приходить той час, коли сума стає не підйомною. Для оплати великої суми потрібно йти на певні жертви і дуже складно сплатити всю суму відразу. А потрібно! Адже якщо припиниться оплата послуг Міськводоканалу, підприємство не зможе безперебійно надавати послуги населенню.

Сплачуйте послуги своєчасно до 20 числа кожного місяця. Не затягуйте з оплатою відкладаючи її на останній день. Своєчасна оплата послуг дорівнює відсутності боргів.

 

Ваша зайнятість може бути причиною боргів

Часто причина боргів не у відсутності грошей, а у відсутності часу. Його шкода витрачати на те, що здається не дуже важливим. Склад вашої сім'ї змінився: хтось уже не живе з вами, хтось виписався або виїхав. Ви не забули повідомити про це в абонентську службу? Вам просто не було коли, а нарахування на весь склад сім'ї триває. Так виникає і збільшується борг. Правила дозволяють зробити перерахунок пізніше, але це можна зробити тільки за поточний квартал. Навіть якщо ви дуже зайняті, візьміть довідку про новий склад сім'ї або домову книгу і відвідайте службу збуту Міськводоканалу, щоб уникнути зайвого нарахування. Ви не втратите багато часу і зможете зберегти свої гроші.

 

Що робити, якщо борг великий і позбутися від нього відразу складно?

Якщо у Вас з'явився борг і немає можливості погасити його відразу, КПП КГС «Міськводоканал» надає можливість поступового його погашення. При укладанні договору на погашення заборгованості за послуги централізованого водопостачання та водовідведення, за умови часткового погашення боргу, суму боргу ділять на кілька місяців. Вносячи поточну щомісячну оплату Ви вносите додатково доплату за погашення боргу.

Якщо Ви виконуєте умови договору щодо сум та строків платежів, то навіть при наявності боргу до Вас не застосовуватимуться заходи судового впливу і не відбудеться обмеження надання послуг.

 

Субсидія і пільги

Для багатьох абонентів субсидія - це єдина допомога держави при оплаті за комунальні послуги. У разі якщо Ваші доходи і доходи членів Вашої родини, не дозволяють в повному обсязі оплачувати комунальні послуги, то для оформлення субсидії необхідно звернутися до управлінь праці та соціального захисту населення за місцем проживання.

Південний район - вул. Беспалова, 3.

Дніпровський район - пр.Перемоги, 45.

Заводський район - пр.Свободи, 2/1.

Зараз субсидія оформляється і при наявності боргу, після укладення договору на погашення дебіторської заборгованості. Звертайтеся і отримуйте допомогу.

Перевіряйте правильність нарахування пільг. Якщо ви давно не зверталися для підтвердження пільг на себе і членів Вашої родини, Вам можуть повідомити про заборгованість за наші послуги.

 

Міськводоканал готовий приймати ваші питання, зауваження і пропозиції. Ми пропонуємо споживачам допомогу, яку дійсно можемо надати.
КПП ДГС «Міськводоканал» звертається до населення міста Кам'янського з проханням своєчасно проводити оплату за спожиті послуги централізованого водопостачання та водовідведення.
Не ставте під загрозу стабільну роботу Міськводоканалу в наданні послуг населенню міста.
Безперебійне водопостачання цілком і повністю залежить тільки від Вас!
Розповісти: