Міськводоканал розпочав відключення злісних боржників

Міськводоканал розпочав відключення злісних боржників

В осінні місяці 2019 року зменшились проплати мешканців за користування водою. Тому КВП КМР «Міськводоканал» переходить до непопулярних, але дієвих заходів – відключенню боржників.

З початку листопада декілька бригад підприємства виконують роботу по відключенню боржників. Повне відключення від водопостачання почалося з приватного сектору в різних районах міста. За наступне самовільне підключення на абонентів будуть накладатися штрафи та підприємство буде звертатися до суду.

 

КВП КМР «Міськводоканал» повідомляє боржника перед відключенням, та дає можливість сплатити всі борги. Разом з бригадами на відключення виїжджає пересувна каса для збору платежів.

 

Підприємство на теперішній час має заборгованість більше 100 млн гривень від населення міста. 75% споживачів, які належно платять за комунальні послугу ця акція не торкнеться. А з 25% буде вестися робота від позовів до суду по стягнення боргу до повного відключення від водопостачання.

 

КПП ДГС «Міськводоканал» звертається до населення міста Кам'янського з проханням своєчасно проводити оплату за спожиті послуги централізованого водопостачання та водовідведення.
Не ставте під загрозу стабільну роботу Міськводоканалу в наданні послуг населенню міста.
Безперебійне водопостачання цілком і повністю залежить тільки від Вас!

 

 

Розповісти: