Договор водопостачання та водовідведення
Договор водопостачання та водовідведення

Договор водопостачання та водовідведення

КВП КМР "Міськводоканал", на підставі п.7 ст.26 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги", ст. 634 Цивільного кодексу України, положення Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового Договору про надання послуг з постачання холодної води та водовідведення" від 21.07.2005р. за №630, пропонує своїм споживачам отримати послуги з водопостачання та водовідведення шляхом приєднання до Договору (доданого нижче).

 

Зазначений Договір опубліковано на сайті підприємства та є формуляром, який міг бути укладений лише шляхом приєднання Споживача до запропонованого Договору в цілому.

 

Умови цього Договору розповсюджуються на мешканців приватних та багатоквартирних будинків м.Камянське, які отримують (мають намір отримувати) послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. Якщо споживач, який мав намір отримати послуги або отримує послуги з водопостачання та водовідведення, протягом 30 днів з моменту офіційної публікації Договору не надіслав будь-які зауваження, він вважається таким, що приєднався до договору.