В Кам’янському Міськводоканалі працюватиме каналопромивна машина.

В Кам’янському Міськводоканалі працюватиме каналопромивна машина.

20 листопада 2019 року на території автотранспортного цеху КВП КМР «Міськводоканал, міській голова Андрій Білоусов, вручив ключи від новенької каналопромивної машини Witerna 8000 колективу підприємства.

Каналопромивна машина Witerna 8000 на шасі Ford Cargo 1833 DC 4х2 Євро 5 має два сталевих резервуара по 4 тис. літрів, систему очищення високого тиску, а також систему відкачування шламу і брудної води. Сучасне обладнання не лише прибирає бруд з забруднених каналізаційних каналів, а й видаляє старі нашарування на стінках каналізаційних труб, очищуючи, що покращує прохідність каналів. Завдяки високому тиску водного потоку бруд розбивається, змивається напором води зі стінок та потрапляє до відстійників, після чого викачується і транспортується до місця призначення та утилізації.

Сьогодні до підприємства від якого безпосередньо залежить водопостачання та водовідведення Кам`янського, поступила нова машина, за нашим зверненням до губернатора Дніпропетровщини. Техніка важлива і необхідна для очищення каналізаційних мереж та відкачування стоків бригадами «Міськводоканалу». Ми вдячні губернатору Олександру Бондаренку за допомогу і підтримку в розвитку міста» –, зазначив Андрій Білоусов, міський голова Кам`янського.

Техніку в безоплатне користування місту передала Дніпропетровська обласна рада, яка придбала п`ять таких машин на нашу область. За підтримку цього рішення, дякуємо депутату обласної ради від м.Кам'янське Олені Плахотнік

«Колектив «Міськводоканалу» вдячний міському голові Андрію Білоусову місцевому депутатському корпусу та Дніпропетровській обласній раді за цей чудовий подарунок. Комбінована каналопромивна машина знаходитиметься на балансі КВП КМР «Міськводоканал», допоможе в щоденній роботі бригадам підприємства та сприятиме проведенню очищувальних робіт мереж каналізації»,– зазначила Наталія Лисак, директор підприємства.

«Машина обладнана автономною системою подання води, насосом високого тиску. Дана система промиватиме каналізаційні трубопроводи, видалятиме рідкі і тверді речовини з каналізаційних колодязів. Автотранспортний цех підприємства поповнився сучасною каналопромивною машиною, яка необхідна щодня задля якісного виконання робіт з водовідведення»,–зазначив Олександр Яровой, технічний директор КВП КМР «Міськводоканал».