Вітаю з Днем Народження КВП КМР «Міськводоканал»!

Вітаю з Днем Народження КВП КМР «Міськводоканал»!

 

Вітаю з Днем Народження!


28 листопада КВП КМР «Міськводоканал» відзначає 87 річницю зі дня свого заснування. В далекому 1932 році у Кам`янському з`явилося одне з важливих комунальних підприємств, яке поступово зростало і розвивалося разом із промисловим містом. Cправедливо зазначають, що історія Кам`янського невпинно пов`язана із «Міськводоканалом», оскільки підприємство – є одним із містоутворюючих, без діяльності якого неможливе нормальне життя кожного його мешканця.

День народження «Міськводоканалу» – чудова нагода згадати про його успіхи та досягнення, обговорити проблемні питання та майбутній розвиток. Життя стрімко змінюється, наше підприємство працює вдосконалюючи свої виробничі можливості.

     Без підтримки міської влади та депутатського корпусу, стабільна робота підприємства була б неможливою, тому така співпраця надає свої позитивні результати, відкриваючи нові обрії та перспективи розвитку.

Дружній, згуртований трудовий колектив «Міськводоканалу» – надійна основа підприємства, його гордість. Кожного дня виконується злагоджена робота з надання населенню м.Кам`янське якісних послуг з водопостачання та водовідведення. Тільки разом ми зможемо досягнути необхідних та бажаних позитивних змін!

       Постійно триває робота з питань вдосконалення виробничих можливостей водоканалу, які відповідають вимогам часу та прагненням людей. Вдячна кожному працівнику підприємства за відповідальну та сумлінну роботу. 

Від душі зичу дружньому колективу «Міськводоканалу» та кожному його працівнику здоров`я, миру, добробуту, благополуччя, звершень та професійних здобутків! Успіхів всім нам, нових досягнень та перемог!

 

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал»                             Наталія Лисак