Аварійна модернізація водопроводу на Наддніпрянському проспекті

Аварійна модернізація водопроводу на Наддніпрянському проспекті

28 листопада в 16.30 на пульт центральної диспетчерської служби «Міськводоканалу» надійшло повідомлення про аварію на водопроводі у будинку №17 на Наддніпрянському проспекті.


Як розповів начальник ділянки по експлуатації водопровідних мереж Ігор Лавриненко, це був вже не перший виклик в цьому районі. Прорив стався поблизу житлових будинків. Тому було прийнято рішення замінити 100 метрів сталевих труб діаметром 100 мм на пластикові. Крім цього, були проведені інженерні роботи на аварійній ділянці, в тому числі замінені засувки. Ліквідацію аварії і модернізацію проводила бригада Анатолія Капуша.


На час підключення модернізованого ділянки трубопроводу до основного 29 листопада тимчасово була частково припинена подача води на 9, 10 і 11 мікрорайони. Через три години - 30 листопада водопостачання було відновлено.

 

Довідка: Довжина водопровідних мереж в Кам'янському перевищує 776 км. За 10 місяців поточного року з них замінено 1232 метрів
Термін служби сталевих труб в системах холодного водопостачання офіційно в будь-яких нормативних документах не встановлено. У технічній літературі і в практиці вважається, що їх термін служби складає близько 20 років.