Зі святом Дня Збройних сил України!

Зі святом Дня Збройних сил України!

      В Україні щорічно 6 грудня відзначається День Збройних сил. Це національне свято всіх українських військовослужбовців.

 

      Дата для проведення Дня Збройних сил України вибрана не випадково і була приурочена до дня прийняття Закону України "Про Збройні сили України" 6 грудня 1991 року.

 

      Зараз Збройні сили України складаються з сухопутних військ, повітряних і військово-морських сил. Крім основних родів військ до складу Збройних сил країни входять внутрішні війська, державна прикордонна служба і оперативно-рятувальна служба цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

 

      Українська армія гартувалося в важких війнах протягом століть, а сьогодні захищає нашу землю від посягань зовнішнього агресора. Ми можемо спати спокійно, завдяки хоробрості воїнів, які зважилися дати відсіч ворогу і подарували нам мирне небо над головою, надію на щасливе майбутнє.

 

      У День Збройних Сил України бажаємо вірно і гордо стояти на сторожі спокою і блага країни, сміливо і легко відображати всі натиски з боку противника, усувати будь-які проблеми і перешкоди на горизонті, зберігати спокій і оптимізм душі, плекати щастя і доброту в серці.

 

      Пам'ятайте тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України! Але не забувайте тих, хто продовжує захищати Україну!

 

Адміністрація КВП КМР «Міськводоканал»