З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

 

                                                 Шановні колеги, друзі!

                                                Прийміть найщиріші вітання з наступаючим

                               Новим роком та Різдвом Христовим! 

Передсвяткові, новорічні та Різдвяні дні для кожної людини по-особливому значущі, бо наповнені приємними турботами радісними зустрічами, добрими думками. Недарма в цей дивовижний час, ми загадуємо свої бажання, які мають втілитися в життя завдяки вірі та сумлінню.

Різдвяне Свято  – вісник новорічного оновлення надихає нас бажанням творити добро, осмисленням власних вчинків і прагнень, вірою в майбутнє, життєрадісністю, енергією та оптимізмом, працелюбністю і терпінням. Всі ці якості відкривають нові можливості покращення та вдосконалення самих різних напрямків нашого життя, сприятимуть досягненню ваших мрій, планів і задумів.!

Традиційно, разом новорічними привітаннями, ми пригадуємо 2019 рік, насичений важливими подіями. Підприємство КВП КМР «Міськводоканал» – продуктивно працює, забезпечуючи мешканців Кам`янського послугами водопостачання та водовідведення. Дружній, згуртований колектив підприємства – його основа і гордість, здатен долати виникаючи труднощі та  досягати нових успіхів!

Напередодні  Нового Року прийнято підбивати підсумки  різних напрямків нашого життя, загадувати бажання та планувати майбутнє. Кожен щиро бажає, аби прийдешній рік подарував нові перемоги та професійні успіхи, виправдав добрі побажання, приніс добробут і достаток нашим сім`ям.  Від всієї душі зичу всім працівникам «Міськводоканалу» та мешканцям Кам`янського, мирного неба, міцного здоров`я, родинного благополуччя, взаєморозуміння і любові!

 

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал»                           Наталія Лисак