Вітаю зі Святом!

Вітаю зі Святом!

19 січня український народ відзначає Хрещення Господнє, яке завершує улюблені всіма  Новорічно-Різдвяні свята. Традиційно, Водохреща для українського народу – це  джерело радості, очищення душі та тіла, зміцнення віри в добро і краще майбутнє, яке цілковито  залежить від наших прагнень та вчинків. Основа життя на землі – вода, освячується цього дня в храмах та природних джерелах: річках та водоймищах, набуваючи цілющих властивостей, впродовж всього року, дарує людям здоров`я, наснагу, захищає від лиха.

Криштальна прозорість води очищає природу навколо нас  та  людські серця від образ та смутку, даруючи позитивний настрій, символізує звершення, наповнює серця особливим радісних змістом, яке відкриває нові можливості в здійсненні  задумів та мрій.

Бажаю кожному зберегти  добре серце, здоровий та сильний дух. Зичу аби свято Водохреща принесло всім миру, здоров`я, нових професійних здобутків та успіхів, добробуту та сімейного благополуччя, спокою та вдачі, залишив у минулому всі негаразди. Нехай наші серця завжди наповнювалися любов`ю, порозумінням та єдністю заради розвитку,  процвітання нашого підприємства і держави!

Зі Святом!

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал»                                                                     Полюлях А.А.