В Міськіводоканалі відбулося обговорення проекту постанови НКРЕКП

В Міськіводоканалі відбулося обговорення проекту постанови НКРЕКП

В залі засідань КВП КМР «Міськводоканал» 24 січня 2020 відбулися відкриті обговорення проекту постанови НРКЕКП щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2020 рік.

 

Для участі в відкритому обговоренні зареєструвалося 57 осіб.

В обговоренні проекту НКРЕКП взяли участь:

Генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал» – Антон Анатолійович Полюлях;

Перший заступник генерального директора КВП КМР «Міськводоканал»– Наталія Марківна Лисак.

Директор з економіки КВП КМР «Міськводоканал» –  Сергій Нікандрович Васілішин;

Заступник директора департаменту економічного розвитку Кам’янської міської ради – Олександр Іванович Скакун;

Представник НКРЕКП у сферах енергетики та комунальних послуг в Дніпропетровській області – Ольга Анатоліївна Шевченко.

 

Згідно із постановою НКРЕКП, головою обговорення зазначена – Ольга Шевченко, а секретарем відкритого обговорення обрано – начальника планово-економічного відділу КВП КМР «Міськводоканал» Вікторію Понізову.

З доповіддю, щодо обумовленості встановлення тарифів на послуги централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, до присутніх звернулася Наталія Лисак, яка доповіла про встановлення тарифів з послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2020 рік.

Необхідність встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення виникла через надзвичайну залежність підприємства від вартості електроенергії, у зв’язку зі змінами обсягів та ціни покупної води, зростанням цін на реагенти та заробітню плату та наголосила, що тариф не є прибутковим.

 

11 січня 2020 року на офіційному веб-сайті www.mvk.dp.ua, КВП КМР «Міськводоканал» оприлюднили повідомлення про встановлення тарифів на послуги  централізованого  водопостачання та централізованого водовідведення на 2020 рік з метою отримання зауважень та пропозицій, які приймалися до 23 січня 2020 року. Сергій Васілішин та Ольга Шевченко повідомили, що протягом визначеного терміну ніяких пропозицій та зауважень до КВП КМР «Міськводоканал» та до НКРЕКП не надійшло.

При цьому встановлення економічно обґрунтованих тарифів на централізоване водопостачання та  централізоване водовідведення на рівні, що покриває всі витрати в собівартості цих послуг, є вимогою чинного законодавства України (Закони України «Про ціни та ціноутворення», «Про питну воду та питне водопостачання», «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг»). Відкриті обговорення проекту НКРЕКП, щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2020 рік проведені на засадах гласності та відкритості, вважаються такими, що відбулися.

             Протокол відкритого обговорення проекту постанови НРКЕКП щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2020 рік