Заходи по примусовому стягненню заборгованості!

Заходи по примусовому стягненню заборгованості!

З метою забезпечення нормального функціонування системи водопостачання та водовідведення, підприємство КВП КМР «Міськводоканал» змушене виконувати ряд заходів по примусовому стягненню заборгованості з громадян-абонентів.

 

Незважаючи на те, що для малозабезпечених верств населення і тих, хто накопичив значну суму боргу передбачена можливість укладення договорів реструктуризації, а також оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, залишаються споживачі, які не вважають своїм обов'язком розраховуватися за спожиті послуги.

Кожен неcплачений рахунок таких громадян може привести до неприємних наслідків, заручниками яких стануть як самі боржники, так і сумлінні платники.

Підприємством КВП КМР «Міськводоканал» ведеться позовна робота, яка полягає у примусовому стягненні заборгованості із поданням в районні суди міста позовних заяв та заяв щодо видачі судових наказів.

Нагадаємо, що суди мають право приймати такі рішення без участі боржника в суді.

У разі пред'явлення позову, боржнику доведеться сплатити крім заборгованості за спожиті послуги ще й додаткові нарахування (судовий збір, інфляційні нарахування, 3% річних як додаткова плата за користування чужими коштами), які збільшують суму боргу майже в два рази.

Згідно із заявою КВП КМР «Міськводоканал» та примусовим виконанням зазначених рішень суду, органами Державної виконавчої служби та приватними виконавцями на грошові кошти в банківських установах, на рухоме і нерухоме майно боржника накладається арешт.

Транспортні засоби боржників оголошуються в розшук із подальшим їх вилученням у власників та переміщенням на штрафмайданчики. За місцем роботи або отриманням пенсії, з боржника щомісяця стягується 20% від суми одержуваного доходу на погашення заборгованості перед КВП КМР «Міськводоканал».

Окрім того, сума, яка підлягає сплати боргу збільшується через витрати на - 10% від суми, яка підлягала стягненню за рішенням суду.

На жаль, підприємство КВП КМР «Міськводоканал» змушене впроваджувати штрафні санкції, тому наполягає на якнайшвидшому погашенні існуючої заборгованості за спожиті послуги водопостачання та водовідведення.

Дякуємо всім споживачам, які своєчасно оплачують платежі за отримані послуги.

Розповісти: