КВП КМР «Міськводоканал» розпочинає кампанію по укладенню договорів на 2020 рік.

КВП КМР «Міськводоканал» розпочинає кампанію по укладенню договорів на 2020 рік.

Послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Постанови КМУ «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» надаються виключно на договірних умовах.

 

Відділ з реалізації послуг населенню КВП КМР «Міськводоканал» інформує, що усім мешканцям приватного сектору, які отримують послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, необхідно укласти на 2020 рік індивідуальні договори на надання зазначених послуг відповідно до вимог ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» (ст. 19) та Постанови КМУ «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення».

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Споживачі, які не укладуть Договор про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, не зможуть належним чином задовольнити свої претензії до якості та режиму надання послуг, в тому числі при відключенні за наявність дебіторської заборгованості.

Необґрунтована відмова споживача від укладання договору є підставою для припинення в односторонньому порядку виконавцем надання відповідної комунальної послуги такому споживачу – ст.13 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги».

 

Індивідуальний договір укладається зі споживачем - фізичною або юридичною особою, яка є власником (співвласником) нерухомого майна, або за згодою власника інша особа, яка користується об’єктом нерухомого майна і отримує житлово-комунальну послугу для власних потреб та з якою або від імені якої укладено відповідний договір про надання житлово-комунальної послуги.

 

Для укладання договору необхідно звернутися до КВП КМР «Міськводоканал» в залежності від місця проживання та надати документ, що засвідчує право власності на приватний будинок, довідку про склад сім'ї, а також документи, що засвідчують особу – паспорт та ідентифікаційний номер власника.

 

З метою поліпшення та зручності з заявою на заключення договору та його підписання абонент може звернутися за телефонами підприємства з метою оформлення договору за місцем проживання. Для виконання цих заяв будуть залучені контролери КВП КМР «Міськводоканал».

 

  • Південний (Баглійский) район - вул.Київська, 15 - тел. 067-986-55-25
  • Заводський район і с.Романково, с.Дніпробуд - вул.Широка, 16 - тел. 067-633-78-91
  • Дніпровський район (Лівий берег) - бульвар Будівельників, 17 - тел. 067-633-18-98
  • 0-800-211-555 – CALL-ЦЕНТР

 

Текст оприлюднено на сайті – https://mvk.dp.ua/node/1100

Пропозицій про внесення змін від населення не надійшло.

Розповісти: