КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

25 лютого 2020 року відбулося розширене засідання профспілки трудового колективу підприємства «Кам`янського міськводоканалу».

На порядку денному засідання винесені питання щодо виконання норм і положень колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом підприємства за  2019 рік та заключення колективного договору на 2020-2021 рр.

Директор з економіки Сергій Васілішин, зачитав «Акт виконання зобов`язань колективного договору між роботодавцем і первинною профспілковою організацією комунального підприємства», зазначив, що більшість пунктів колдоговору виконано.

До зібрання колективу звернувся генеральний директор підприємства Антон Полюлях, який розповів про соціально-економічне положення підприємства, подальші плани та перспективи його розвитку.

Голова профспілкового комітету водоканалу Валентина Соломощук відзвітувала про роботу профспілкового комітету з виконання розділів колдоговору за 2019 рік, зазначила, що робота адміністрації та профспілкового комітету була спрямована на вирішення виробничого та соціально-економічного розвитку трудового колективу, забезпечення захисту прав та інтересів працівників підприємства.

       Спільними зусиллями вирішувалися питання оплати та охорони праці, надання працівникам соціально-побутових пільг та гарантій.

Існує заборгованість підприємства за 2019 рік, тому соціальна допомога працівникам підприємства на лікування, оздоровлення, поховання працівників підприємства та їх близьких родичів надавалися не в повному обсязі.

Гість конференції трудового колективу водоканалу голова Кам`янської профспілки ЖКГ МП ПОН Олександра Зеріна, зазначила важливість діяльності профспілкового комітету у виконанні колективного договору та вирішені нагальних соціально-економічних питань підприємства.

Робота профспілкового комітету спрямована на виконання прийнятих зобов'язань колективного договору та вирішенні низки питань виробничого і соціально-економічного розвитку підприємства, забезпечення захисту прав та інтересів працівників.

В своїх виступах представники підрозділів підприємства відзначили високий професіоналізм працівників, насамперед, аварійних бригад, які цілодобово виконують свої обов'язки щодо своєчасного усунення аварійних ситуацій та проведення ремонтів на водопровідно-каналізаційних мережах.

В ході конференції трудового колективу:

 

  1. Роботу адміністрації по виконанню зобов’язань колективного договору за  2019 рік визнати задовільною.

  2. Роботу профспілкового комітету по виконанню зобов’язань колективного договору за 2019 рік визнати  задовільною.

  3. Акт перевірки виконання зобов’язань колективного договору за 2019 рік затвердити.

  4. Доповнення і зміни до колективного договору на 2020-2021 роки прийняті та доручені до підписання:

 – від власника, генеральному директору Антону Анатолійовичу Полюляху;

 – від трудового колективу, голові профспілкового комітету Валентині Гаврилівні Соломощук.

  5. Контроль за виконанням покладено:

 – від власника, генеральному директору Антону Анатолійовичу Полюляху;

 – від трудового колективу, голові профспілкового комітету Валентині

Гаврилівні Соломощук.

Конференція трудового колективу водоканалу пройшла плідно та  конструктивно: делегати намітили шляхи вирішення проблемних питань, визнали позитивні зміни, що відбулися на підприємстві в минулому році, зазначили факти оздоровлення працівників підприємства та членів їх сімей, культурно-масової і спортивно-оздоровчої роботи, які триватимуть і надалі.

Розповісти: