Як зекономити час і кошти та не допустити відключення від каналізації

Як зекономити час і кошти та не допустити відключення від каналізації

Аналіз на основі даних системи Міськводоканалу свідчить про те, що платіжна дисципліна в житлових будинках, де готувалися, або були здійснені відключення боржників від каналізації, значно зростає.

Наприклад, в одному з будинків Заводського району після проведення двох відключень боржників від каналізації платіжна дисципліна у лютому виросла з 70% до 117% (поточні розрахунки + сплата боргів). По іншому будинку в цьому ж районі платіжна дисципліна після проведення відключень виросла з 80% до 104%.

Міськводоканал закликає мешканців багатоквартирних будинків, у яких є заборгованість за послуги водопостачання та водовідведення, не доводити ситуацію до відключення від каналізації.

Відключення від каналізації є одним із методів роботи з боржниками, до якого Міськводоканал вдається в крайньому випадку. Тільки якщо боржники систематично не сплачують за послуги і взагалі не йдуть на діалог, Міськводоканал змушений припинити постачання послуги.

В разі відключення квартири від каналізації на боржника лягають додаткові витрати – за підключення до каналізації потрібно буде сплатити (реструктурувати) не тільки борг, але й вартість роботи бригади, що проводить блокування-розблокування каналізації.

Відключенню від каналізації завжди передують офіційні попередження, де боржникові пропонують врегулювати ситуацію. Тому радимо завжди йди на контакт, разом ми зможемо знайти оптимальне вирішення проблеми.

Більша частина мешканців багатоквартирних будинків, яким загрожує відключення від каналізації, врегульовують це питання з Міськводоканалом на етапі попереджень. Деякі боржники оперативно сплачують за послуги Міськводоканалу лише тоді, коли бригада вже готує робоче місце для проведення відключення на даху будинку. Лише невелика частина містян доводить ситуацію до відключення.

Міськводоканал буде продовжувати практику відключення від каналізації боржників, які систематично не сплачують за послуги підприємства та відмовляються йти на контакт. Така робота зумовлена великою заборгованістю жителів за спожиті послуги.

Міськводоканал закликає абонентів сплачувати за комунальні послуги. Лише вчасна та в повному обсязі сплата за послуги гарантує їх безперебійність та стабільну роботу підприємства.

Розповісти: