Не ставайте заручником обставин

Не ставайте заручником обставин

Підприємство звертається до абонентів КП «Кам’янський водоканал» ДОР» не ставати заручниками обставин та не шукати незаконних шляхів користування послугами водоканалу.

Приводимо Вам приклад таких дій.

Споживачу Міськводоканалу, який мешкає по вул. Алчевська, було призупинена послуга централізованого водопостачання за борг в сумі 8446 грн. Але мешканець, нехтуючи правилами та постановами, самовільно підключився до мереж водопостачання.

Під час контрольного обходу вулиць, контролерами КП «Кам’янський водоканал» ДОР» було виявлено виток води біля будівлі зазначеної особи. Аварійною бригадою на місті витоку було зафіксовано самовільне приєднання до мереж водоканалу та порив водопровідної труби.

Згідно розрахункам за виток води та самовільне приєднання мешканець отримав великі додаткові сплати.

Маючи неоплачений борг до призупинення послуги – 8446 грн, абонент збільшив його на 19894 грн. Наразі підприємство буде стягувати борг в судовому порядку.

У разі пред'явлення позову, боржнику доведеться сплатити крім заборгованості за спожиті послуги ще й додаткові нарахування (судовий збір, інфляційні нарахування, 3% річних як додаткова плата за користування чужими коштами), які ще збільшують суму боргу.

Згідно з примусовим виконанням зазначених рішень суду, органами Державної виконавчої служби та приватними виконавцями на грошові кошти в банківських установах, на рухоме (автомобіль) і нерухоме майно боржника накладається арешт. А боржників додають у категорію невиїзних з території України.

Нагадуємо боржникам, усвідомте необхідність вирішення власних проблем та вступайте в конструктивний діалог з Міськводоканалом, поки для цього ще є час.

Чекаємо на Вас в абонентських відділах КП «Кам’янський водоканал» ДОР»!

Розповісти: