Зі Святом 8 Березня!

Зі Святом 8 Березня!

ДОРОГІ НАШІ ЖІНКИ!

 

Вітаємо вас із одним з прекрасних свят початку весни – 8-го Березня! Не даремно кожен знає, що завдяки нашим любим матерям, дружинам, сестрам, коханим, подругам народжуються нові життя – невпинно продовжується людський рід. Все найважливіше, найкрасивіше, найчарівніше, найдобріше, найніжніше в нашому світі йде від жінок. Це свято весни і жіночості, яке надає можливість та нагоду чоловікам висловити слабкій статі людства свою повагу та визнання, прагнення зробити життя жінок гідним, щасливим і радісним.

В Кам`янському водоканалі разом із чоловіками злагоджено та успішно працює дружній жіночий колектив, який щодня бере участь в наданні послуг із водопостачання та водовідведення населенню міста, працює зі споживачами. Ви зберігаєте оптимізм, а жіноча лагідність, витриманість і кмітливість, допомагають всім нам в роботі та у самих різних життєвих обставинах. Природа наділила вас красою, тендітністю і мудрістю. Жінки берегині домашнього вогнища та родинних цінностей.

 В цей чудовий,березневий день зичимо кожній із вас здоров`я, миру, кохання, благополуччя, добробуту та сімейного затишку! Бажаємо відчувати від чоловіків лише любов, відданість, вірність, надійність! Прекрасних квітів, приємних сюрпризів, яскравих та незабутніх вражень, здійснення мрій та сподівань! Від душі зичимо вам щастя, гармонії та любові!

                                                                          Адміністрація  КП «Кам`янського водоканалу» ДОР»

Розповісти: