З Днем народження Кобзаря!

З Днем народження Кобзаря!

9 березня Україна відзначатиме День народження великого сина українського народу, пророка, одного з найвидатніших поетів світу Тараса Григоровича Шевченка. Поезія Великого Кобзаря відома далеко за межами нашої держави, перекладена на близько ніж ста мов. Така величезна повага різних народів світу невипадкова: в творчості Великого Кобзаря найбільш талановито та яскраво висвітлений дух свободи та цінності, які зрозумілі на земній кулі кожній людині.

Популярність поезії Тараса Шевченка знаходить великий відгук в серцях світової спільноти, ще й тому, що він з великою любов`ю змальовує характер українців, передбачає чимало негараздів і труднощів їх долі, але й свято вірить в незламність волелюбного духу нашого народу та його перемогу! В любові до рідного землі та свого народу, Кобзар, надихає нас вірою, що на зміну самої глибокої темряви, туги і розпачи прийде новий, щасливий і світлий для України день.

            Минуло більше двох століть, а поезія Шевченка продовжує бути актуальною для нашої сучасності: вчора, сьогодні ,завтра – різні люди знаходитимуть в безсмертних творах великого поета відповіді на актуальні питання нашого життя. Пам`ятаємо великого українського поета, працюючи заради розвитку і процвітання нашої держави!

                                                                                                                        Адміністрація  КП «Кам`янський водоканал» ДОР»

Розповісти: