Вітаємо з Днем комунальника!

Вітаємо з Днем комунальника!

Вітаємо з Днем комунальника!

 

Прийміть привітання з нагоди професійного свята Дня працівників комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Кожен мешканець Кам`янського на собі щоденно відчуває зручності побуту: в наші оселі поступає вода, газ, тепло, утримуються будинки та прибудинкові території, дитячи майданчики і парки. Вся ця важлива, необхідна та відповідальна робота здійснюється комунальними службами Кам`янського, разом із працівниками водоканалу.

«Кам`янський водоканал» – одне з важливих і значущих комунально-виробничих підприємств, яке забезпечує життєдіяльність всього міста послугами водопостачання та водовідведення. Дружний колектив підприємства активно працює, постійно вирішуючи важливі виробничі питання, вдосконалює технологічні процеси, запроваджує сучасні технології. Зроблено чимало, але попереду ще багато завдань, які мають на меті покращення діяльності та якості надання послуг населенню міста.

В цей день ми від душі витаємо всіх працівників міськводоканалу, ветеранів комунальної галузі – людей для яких надання комунальних послуг, поліпшення умов побуту населення, стало життєвим вибором, долею і сенсом життя.

Бажаємо нашому колективу нових професійних висот і звершень, здобутків і успіхів в нашій необхідній та відповідальній роботі на благо міста та його мешканців. Зичимо кожному миру, здоров`я, родинного затишку і благополуччя.

                                                              Адміністрація  КП «Кам`янський водоканал» ДОР»

Розповісти: