В Південному районі замінюють аварійний каналізаційний колектор

В Південному районі замінюють аварійний каналізаційний колектор

В рамках запланованих в 2020 році ремонтів та модернізації об єктів, від КНС№5, що по Січеславському шляху, бригадою дільниці з експлуатації мереж каналізації КП «Кам`янський водоканал» ДОР» триває заміна зношеного стального каналізаційного колектору Д-500, довжиною 70 м.

Наразі хід виконання робіт проінспектував генеральний директор КП «Кам`янський водоканал» ДОР» Антон Полюлях, зазначивши, що планова заміна цієї дільниці – важливий крок в ремонті зношених мереж каналізації міста, який відбувається власними силами підприємства без зупинки технологічного процесу.

«Каналізаційний колектор, встановлений ще на початку 80-х років минулого століття. Сьогодні це найбільш аварійна ділянка, тому його заміна забезпечить приймання каналізаційних стоків району «соцміста» від КНС№5 до очисних споруд правого берега»,–зазначив Олександр Яровой, технічний директор «Кам`янський водоканал» ДОР».

Директор подякував слюсарям бригади каналізаційних мереж за якісну сумлінну роботу та привітав з наступаючим святом працівників комунального господарства.

Розповісти: