Вітаємо з Днем добровольця!

Вітаємо з Днем добровольця!

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Цього дня у 2014 році прямо з Майдану, перші добровольці   вирушили на тренувальну базу в Нових Петрівцях, що під Києвом. Перша хвиля добровольчих батальйонів дала рішучу відсіч агресору на початку війни на Сході країни.

З давніх часів добровольці брали на себе перші удари в захисті та обороні української землі. Запорізська Січ – воєнізована структура добровольчих батальйонів боронила Україну від ворогів. В часи другої світової війни, добровольці стали одними з активних учасників війни проти фашистських загарбників.  

Весною 2014 року добровольці організовували батальйони та вирушили на передову. Завдяки мужності, відданості рідній землі та справжньому патріотизму: вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу, озброїти армію. В бойових діях на Сході України взяли участь близько 40 добровольчих батальйонів, переважна більшість їх згодом перетворилася на військові частини.

Працівники Кам`янського міськводоканалу одними з перших днів війни на Донбасі, долучилися до захисту країни. Відправлення в зону бойових дій та служба на передовій стали для цих чоловіків справою честі, яку вони із гідністю виконали, став для суспільства і всіх нас прикладом виконання громадянського обов`язку, мужності та відваги, який завжди в наших серцях. Ми щасливі, що наші захисники повернулися живими та безкінечно пишаємося ними! Пам`ятаємо і вклоняємося захисникам-добровольцям, які віддали своє життя за єдність і територіальну цілісність нашої держави та вшановуємо живих!                                                  

                                                             Адміністрація КП «Кам`янський водоканал» ДОР»

Розповісти: