ПРОБЛЕМ СПЛАТИ БОРГІВ І ОБОВ'ЯЗКОВИХ ПЛАТЕЖІВ У ВОДОКАНАЛА НЕ ІСНУЄ

ПРОБЛЕМ СПЛАТИ БОРГІВ І ОБОВ'ЯЗКОВИХ ПЛАТЕЖІВ У ВОДОКАНАЛА НЕ ІСНУЄ

Шановні мешканці міста! Останнім часом у місцевих ЗМІ та соціальних мереж поширюється неправдива інформація  щодо припинення постачання електроенергії до об’єктів Міськводоканалу.

На сьогоднішній день КП «Кам’янський водоканал» ДОР» виконує всі договірні умови і повністю дотримується графіків розрахунків за постачання електроенергії перед постачальниками. Також повідомляємо, що з 01.01.2019 року АТ «ДТЕК «Дніпровські електромережі» не є постачальником підприємства, відповідно повідомлення про припинення постачання електроенергії від АТ «ДТЕК «Дніпровські електромережі» - протиправні.

 Причин відключення міста від питного водопостачання та електричної енергії об`єктів господарювання «Міськводоканалу» не існує.

 Для запобігання несприятливої ситуації та з метою забезпечення нормального функціонування системи водопостачання та водовідведення, адміністрація КП «Кам’янський водоканал» ДОР» закликає мешканців міста своєчасно сплачувати рахунки за надані послуги!

 Не ставте під загрозу стабільну роботу Водоканалу, надання послуг водопостачання та водовідведення населенню міста – сплачуйте за послуги. Безперебійне водопостачання та водовідведення залежить тільки від вас!

 Дякуємо всім споживачам, які своєчасно сплачують платежі за отримані послуги!

Та ще раз зазначаємо, що КП «Кам’янський водоканал» ДОР» продовжує працювати в безперебійному режимі, просимо не вдаватись до панічних настроїв.

Розповісти: