МІСТО ЗАБЕСПЕЧЕНО ВОДОЮ

МІСТО ЗАБЕСПЕЧЕНО ВОДОЮ

Сьогодні в деякий засобах інформації та соціальних мережах з’явилася неправдива інформація про відключення від водопостачання Дніпра та деяких міст області.

Директор Аульського водоводу Віталій Неопрятний спростував інформацію про можливе відключення від водопостачання: «Підприємство працює у штатному режимі. Запаси хімічних реагентів для очищення води у нас є на 90 днів вперед. Безперебійне електропостачання та повний контроль. Ми стовідсотково забезпечимо Дніпро та Кам’янське питною водою».

Цю ж інформацію підтвердив директор Кам’янського водоканалу Антон Полюлях. Який заявив: «Будьте впевнені, хоч підприємство працює в черговому режимі, та просить абонентів поки що відкласти відвідування абонентських відділів, водопостачання та водовідведення функціонує в повному технічному циклі. Не може йти і мови про перебої в постачанні води мешканцям Кам’янського у період карантину».

Довіряйте лише офіційним джерелам інформації та не поширюйте чутки. Технічні служби Міськводоканалу працюють в робочому графіку та забезпечують місто питною водою.