РОБОТА В УМОВАХ КАРАНТИНУ! ЗАКЛИКАЄМО ДО ПОВАГИ І ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ!

РОБОТА В УМОВАХ КАРАНТИНУ! ЗАКЛИКАЄМО ДО ПОВАГИ І ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ!

Водоканал є одним з найважливіших комунальних підприємств для забезпечення роботи критичної інфраструктури міста. У той час як уся країна змушена перейти на роботу та спілкування он-лайн, наші фахівці - так само, як і лікарі та соціальні працівники – не можуть покинути своїх обов’язків.

Слюсарі аварійних бригад, оператори насосних станцій, електрослюсарі, сантехніки, ремонтники, водії спецтехніки, лаборанти та багато інших фахівців щоденно підтримують пульс тих сервісів, які ми вважаємо цивілізацією: питна вода та каналізація.

Однак сьогодні підприємство як ніколи потребує розуміння та підтримки від мешканців міста. Адже до типових щоденних проблем із витоками води і закупорюваннями каналізаційних колекторів додалися новітні карантинні виклики. Зокрема транспортні обмеження торкнулися третини нашого виробничого персоналу із околиць міста. Також ми здійснюємо заходи із захисту від заражень персоналу, адже чітко усвідомлюємо, що найдорожчий наш ресурс – це люди, які тут працюють.

Водночас ми створюємо «План безперебійної роботи підприємства», передбачаючи можливі довготривалі наслідки епідемії: припинення виробництва або постачання реагентів, обладнання, матеріалів.

На жаль, аварійні ситуації на водопровідних та каналізаційних мережах трапляються щодня, без огляду на оголошений карантин та рекомендації ВООЗу ретельно мити руки. Для усунення аварій нам доводиться відмикати водопостачання на кілька годин, оскільки залитій водогін відремонтувати неможливо. Запевняємо абонентів, що докладаємо максимум зусиль, щоб якомога швидше виконувати ремонтні роботи і зменшити незручності для наших споживачів.

Нагадуємо, що більшість інформації можна отримати та передати в телефонному режимі. Розуміючи що в умовах карантину абоненти побоюються допускати контролерів до зняття показників лічильника, переконливо просимо Вас передавати показники – дистанційно за наведеними нижче телефонами.

Консультації можна отримати:

- кол-центр за номером 0-800-211-555;

- телефони абонентських відділів:

· Південний (Баглійский) район - тел. 067-986-55-25

· Заводський район, с.Романково, с.Дніпробуд - тел. 067-633-78-91

· Дніпровський район (Лівий берег) - тел. 067-633-18-98

А також на сторінки у соціальній мережі «Фейсбук».

Надсилайте нагальні питання на електронну пошту:

MAIL@MVK.DP.UA

З огляду на складну ситуацію, у якій ми разом опинилися, увесь колектив підприємства буде вдячний мешканцям Кам’янського за розуміння, повагу і підтримку у цей непростий час. А Ваші вчасно оплачені рахунки – це виплачена заробітна плата робітників, матеріали для ремонтів, комплектуючі для техніки, це, врешті, запорука того, що всі ми матимемо воду у наших домівках! Тому просимо не допускати заборгованості за водопостачання та водовідведення.

З повагою до Вас, Адміністрація КП «Кам’янський водоканал» ДОР"