З Днем Води!

З Днем Води!

          22 березня 1992 року рішенням Генеральної асамблеї ООН оголошено Всесвітнім днем водних ресурсів.

Вода – основа життя на Землі, відіграє важливу роль в формуванні фізичного, хімічного середовища, клімату та погодних умов нашої планеті. Без води неможливе побутове життя будь-якої людини. Вода виступає головним фактором розміщення, планування, розвитку майже всіх галузей економіки. Рівень життя і здоров`я населення країни напряму залежить від стану водних ресурсів.

Не зважаючи увагу на велику кількість річок, Україна за запасами доступних до використання водних ресурсів належить до малозабезпечених країн Європи та світу.

Враховуючи те, що в Україні з одного боку, низький рівень водозабезпечення, а з іншого діє потужний водоємкий виробничий комплекс, що не відповідає відновлювальній спроможності водних екосистем, вирішення проблеми раціонального використання води – один з чинників безпеки і подальшого розвитку держави.

Відзначаючи цей день, кожен з нас має пам`ятати та підвищувати рівень обізнаності, щодо значення та важливості чистої води, об`єм якої на земній кулі невпинно зменшується. Глобальне потепління, через збільшення парникових викидів у атмосферу, значно погіршує екологічні умови на Землі. Раціональне використання водних ресурсів, починається з нашого повсякдення.

                                            Ми можемо економніше витрачати воду на побутові потреби:

 –менше вживати води, коли миємо посуд, чистимо зуби, відкривати кран не дуже сильно – це допоможе зберегти декілька літрів води;

 – приймати душ, замість ванни допоможе зберегти десятки літрів води;

 – якщо в квартирі протікає кран, багато чистої води витікає в каналізацію, треба все полагодити аби нічого не текло;

 – не смітити на берегах водоймищ;

– не мити автомобіль на березі річок, зливаючи забруднену мастилами воду.

Економне ставлення до використання води піде на користь нашій планети, де живимо ми і житимуть наші діти.

Для КП «Кам`янський водоканал» ДОР» та його працівників робота з водою – є головним напрямом діяльності, що забезпечує необхідні та важливі потреби водопостачання та водовідведення кожного мешканця та підприємств міста.

КП «Кам`янський водоканал» ДОР», закликає мешканців міста не бути байдужими, у разі витоків води своєчасно повідомляйте в диспетчерську службу! Нагадуємо своїм споживачам про відповідальне споживання води, збереження екології та навколишнього довкілля.                                                                             

                                                                            Адміністрація КП «Кам`янський водоканал» ДОР»