САМОВІЛЬНЕ ВТРУЧАННЯ В РОБОТУ СИСТЕМ ЗАБОРОНЕНО

САМОВІЛЬНЕ ВТРУЧАННЯ В РОБОТУ СИСТЕМ ЗАБОРОНЕНО

Останнім часом почастішали випадки втручання деяких громадян в роботу водопровідно-каналізаційних мереж, що знаходяться на балансі КП "Камянський водоканал"ДОР". Перекриваючи запірною арматурою окремі ділянки, намагаючись підвищити тиск в своїх мережах, несанкціоноване підключення до системи централізованого водопостачання - цими протизаконними (протиправними) діями створюється дисбаланс тиску в централізованих мережах водопостачання, що часто призводить до створення аварійних ситуацій, а також до того, що сусідні вулиці і цілі квартали залишаються без водопостачання.

 

Нагадуємо Вам, що згідно наказу №190 від 27.06.2008г. «Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України» будь-яке самовільне приєднання об'єктів водоспоживання до діючих систем централізованого водопостачання та водовідведення (включаючи приєднання до домових вводів, внутрішньо будинкових мереж або до мереж споживачів) є порушенням законодавства і вважається як самовільне і без облікове водокористування. В даному випадку, порушників чекає «неприємний сюрприз» у вигляді «штрафу» - розрахунку витрати води за пропускною спроможністю труби вводу. Крім того, витрати пов'язані з відключенням самовільно приєднаних пристроїв також ляжуть на плечі порушника. А, в разі пошкодження запірної арматури або мереж Міськводоканалу, може наступити інша відповідальність, аж до кримінальної.

 

Відповідно до «Правил технічної експлуатації систем водопостачання та водовідведення населених пунктів України» всі роботи з будівництва мереж, вводів водопроводу і випусків каналізації, оглядових і контрольних колодязів, вузлів обліку, встановлення регуляторів тиску, обмежувачів витрат, а також підключення до мереж централізованого водопостачання та/або водовідведення, включаючи гідравлічні випробування, хлорування та промивку мереж, здійснює КП "Камянський водоканал"ДОР", або під його наглядом.

 

Перераховані вище види робіт та їх проведення необхідно погоджувати в виробничо-технічному відділі КП "Камянський водоканал"ДОР".