НІ - НЕУЗГОДЖЕНИМ ПІДКЛЮЧЕННЯМ

НІ - НЕУЗГОДЖЕНИМ ПІДКЛЮЧЕННЯМ

В Камянському мають місце випадки втручання деяких громадян в роботу водопровідно-каналізаційних мереж, що знаходяться на балансі КП "Камянський водоканал"ДОР".

Неузгоджені підключення до системи централізованого водопостачання - створюють дисбаланс тиску в централізованих мережах водопостачання, що призводить до створення аварійних ситуацій.

Так 22.05.2020 року бригадами Міськводоканалу в сел.Романково та в Південному районі було відключено 5 таких, неузгоджених підключень. На осіб, що користуються такими підключеннями будуть накладені штрафні санкції.

Відповідно до «Правил технічної експлуатації систем водопостачання та водовідведення населених пунктів України» всі роботи з будівництва мереж, вводів водопроводу і випусків каналізації, оглядових і контрольних колодязів, вузлів обліку, встановлення регуляторів тиску, обмежувачів витрат, а також підключення до мереж централізованого водопостачання та/або водовідведення, включаючи гідравлічні випробування, хлорування та промивку мереж, здійснює КП "Кам’янський водоканал"ДОР", або під його наглядом.

Нагадуємо послуги з централізованого водопостачання та водовідведення відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» надаються виключно на договірних умовах.

 

АДМІНІСТРАЦІЯ КП «КАМ’ЯНСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» ДОР»