Сучасна заміна магістральних водопроводів

Сучасна заміна магістральних водопроводів

Наразі продовжуються роботи на магістральному водогоні по вул. Лохвицького, що забезпечує водою мешканців сел. Будівельників та району вул. Ювілейна.

Аварійний стан металевого водогону змушує вести роботи по заміні 1065 метрів труби, що проходить біля автомобільної дороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь.

ТОВ «Будівельно-ремонтна група «Житлобуд» на даний час проводить роботи по заміні аварійного участку труби, шляхом прокладання нової поліетиленової труби.

«Пластикові труби значно надійніше за стальні та мають більший термін експлуатації. Пластик не приступний до корозії та просіданню ґрунту. Головним етапом в процесі спаювання пластикових труб – є торцювання, завдяки якому формується шов необхідної товщини, стійкий до великих навантажень» - зазначив Олександр Яровой, технічний директор підприємства.

«Використання поліетиленових труб - новий рівень мереж водопроводу та каналізації. Підприємство зацікавлене в оновленні магістральних водогонів, але через брак коштів, цей процес протікає досить повільно. Тому я закликаю всіх жителів Кам'янського своєчасно оплачувати поточні платежі за послуги водопостачання, а у кого є заборгованість, розрахуватися з боргами. Такий крок городян стане істотним внеском в оновленні мереж водопостачання та водовідведення», - зазначив Антон Полюлях, генеральний директор КП «Кам’янський водоканал» ДОР».