НА КП "КАМ'ЯНСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ" ДОР" ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

НА КП "КАМ'ЯНСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ" ДОР" ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

29 липня 2020 року в актовій залі відбулося розширене засідання профспілки трудового колективу підприємства КП «Кам’янський водоканал» ДОР».

 На порядку денному засідання винесено одне питання:

«Про виконання зобов`язань та заходів колективної договору між адміністрацією та профспілковим комітетом підприємства за І півріччя 2020 року.

Директор з економіки КП «Кам’янський водоканал» ДОР» Андрій Скрипаль, зачитав «Акт виконання колективного договору між роботодавцем і первинною профспілковою організацією комунального підприємства».

Заслухали доповідь генерального директора Антона Полюляха про виконану роботу з покращення соціально-економічних показників підприємства, які стало видно за І півріччя 2020 року. Підприємство вийшло на новий рівень відносин з приватними абонентами, перестало бути дотаційним від міського бюджету. Виконує чималі проекти реконструкцій магістральних водогонів та вважає працівників основною рушійною силою нових здобутків.

 Потім слово було надано голові профспілкового комітету Валентини Соломощук, яка доповіла про акт перевірки виконання положень колективного договору за 2020 рік, та зазначила, що в звітному періоді робота адміністрації та профспілкового комітету була спрямована на вирішення виробничого та соціально-економічного розвитку трудового колективу, на забезпечення захисту прав та інтересів працівників.

Спільними зусиллями вирішувалися питання оплати та охорони праці, надання працівникам соціально-побутових пільг та гарантій.

В своїх виступах представники підрозділів підприємства відзначили високий професіоналізм усіх працівників водоканалу.

В ході  конференції, багато уваги приділено створенню гідних умов праці та відпочинку працівників підприємства.

Підбиваючи підсумки виконання колективної угоди за І півріччя 2020 року, представники профкому висловилися, що не звертаючи увагу на проблеми і труднощі в країні та на підприємстві, колективна угода укладена між адміністрацією і профспілковим комітетом виконувалася задовільно.

На підставі вище викладеного, конференція трудового колективу постановила:

Роботу адміністрації по виконанню колективної угоди за І півріччя 2020 року визнати задовільною.

Роботу профспілкового комітету по виконанню зобов’язань колективного договору за І півріччя 2020 року визнати задовільною.

Акт перевірки виконання колективної угоди за І півріччя 2020 року затвердити.

Контроль за виконанням постанови покласти на генерального директора підприємства Антона Полюляха та голову профспілкового комітету Валентину Соломощук.

Конференція пройшла активно, делегати зазначали позитивні зміни, що відбулися на підприємстві за звітний період, зазначив факти оздоровлення працівників підприємства та членів їх сімей, культурно-масовій спортивно-оздоровчий роботі, що відбуватиметься і надалі.