Постійна робота по призупиненню послуг від водоканалу триває…

Постійна робота по призупиненню послуг від водоканалу триває…

Несанкціоновані підключення, великі борги, невиконання договірних відносин – основні приводи, коли до Вас приїжджають бригади водопостачання з технікою для проведення призупинення послуги.

Щоденно контролерам КП «Кам’янський водоканал» ДОР» доводиться спілкуватися з абонентам, які не виконують договірних відносин зі свого боку.

На початку вересня, бригади КП «Кам’янський водоканал» ДОР» проводять роботу по відключенню абонентів на вулицях Заводського та Дніпровського районів, які не заключаючи договірних відносин з підприємством, незаконно користуються послугами водопостачання. Також тих, хто має борги в тисячі гривень.

Звісно, абонентам дається можливість погасити борги перед призупиненням послуги, але навіщо до цього доводити? Сплачуйте вчасно, не накопичуйте боргів, виконуйте зобов’язання на договірних відносинах і підприємство буде вдячне Вам за співпрацю.

Наголошуємо, послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» надаються виключно на договірних умовах.

Цілодобове водопостачання цілком і повністю залежить тільки від Вас!

Вчасно сплачуйте за послуги КП «Кам’янський водоканал» ДОР», та підприємство буде вдячне за Вашу порядність!