Спартакіада - 2020

Спартакіада - 2020

Напередодні дня фізичної культури і спорту та дня міста, 04 вересня, на базі відпочинку «Веселка», смт. Курилівка, що належить водоканалу, відбулася спартакіада. Змагання проводились за ініціативою профспілкової організації та при підтримці адміністрації підприємства.

Працівники Водоканалу урочисто вишукалися перед початком спортивних змагань, які проводилися вже 12 рік поспіль.

         «Традиції в нашому житті важлива річ. Спортивні змагання Водоканалу – це традиція, якій більше десятиліття.  Спартакіада завжди збирає великий дружній колектив разом, для змагань серед підрозділами. Кожен учасник змагань хоче отримати перше місце, та допомогти своєму підрозділу зайняти командні призові місця. Здоров’є наших співробітників – одна з основних цінностей підприємство, а спорт є запорукою здорового тіла та духа. Бажаю всім учасникам отримати перемогу та з задоволенням провести час! Спартакіада – це нагода виокремити кращих та побачити можливості всіх спортсменів»,– зазначив Антон Полюлях, генеральний директор КП «Кам’янський водоканал» ДОР.

 В програму спартакіади увійшли наступні види спорту: пляжний волейбол та пляжний футбол, настільний теніс, шашки, перетягування канату, дартс, доміно, армрестлінг. Разом із дорослими до турбази приїхали діти учасників змагань та вболівальники. На всіх спортивних майданчиках тривала активна боротьба за перемогу. Кожна команда і учасник доводила найкращі якості свого колективу.

Нарешті, настав хвилюючий момент, судді оголосили результати Спартакіади:

В командному заліку з пляжного волейболу:

  • перше місце зайняла команда – Каналізаційно-насосних станцій,
  • на другому місці – Адміністрація;
  • почесна бронза – Дільниця з обслуговування мереж каналізації.

В командному заліку з пляжного футболу:

  • перше місце зайняла команда – Служби збуту,
  • на другому місці – Дільниця з обслуговування мереж каналізації;
  • почесна бронза - Адміністрація.

Перетягування канату проводилося окремо між командами чоловіків та жінок. Так найсильнішими серед чоловіків стала команда - Дільниця з обслуговування мереж каналізації, друге місце у команди Каналізаційно-насосних станцій. Серед жінок найсильнішою показала себе команда - Служби збуту, срібло у Каналізаційно-насосних станцій, почесна бронза у Адміністрації.

Кращими тенісистами підприємства серед чоловіків стали:

1 місце – Денькович В.А.,

2 місце – Тимченко К.С.,

3 місце – Хлопов І.Ю.

Високий рівень гри показали жінки:

1 місце – Лазоренко І.В.,

2 місце – Подползіна О.Г.,

3 місце – Бєлкіна Є.Ю.

Дартс.

Чоловіки:

 На першому місце - Куропятников І.М.,  другий – Коваль Ю.А., третє зайняв – Руденко С.П.

Жінки.

Перше місце – Бєлкіна Є.Ю, на другому – Регуш Т.М., на третьому – Максименко Т.Г.

Шашки.

Чемпіон – Гук С.А., друге місце – Пономаренко О.М., третє -  Регуш Т.М.

Доміно.

Чоловіки.

Перше місце Криворучко Віктор та Токаренко Станіслав. На другому місці Шаповал Віталій та Комишний Олександр. Третє місце у Заплюсвічка В.Г. та Горбулинський С.В.

Жінки.

На першому місці Янова І.В. та Ярошенко О.В. Друге місце у Коровкіної Валентини та Тонконог Ганна. Третє місце у Стіжко І.І. та Дубовиченко Ю.І.

 

Армрестлінг.

Чоловіки. Перше місце - Куропятников І.М, друге – Нетребко А.С., третє – Шельдяев А.Ю.

Жінки відповідно: Медиская О.В., Тонконог А.Д., Бєлкіна Є.Ю.

 

Впродовж багатьох років проведення спартакіади на базі відпочинку «Веселка» стали для працівників підприємства справжнім святом, що дозволяє кожному учаснику спартакіади отримати позитивний заряд бадьорості від активного відпочинку.

Всі учасники змагань разом із вболівальниками вдячні організаторам спартакіади: адміністрації та профспілковому комітету підприємства за велику увагу, яка постійно приділяється фізкультурно-масовій роботі та за масу приємних вражень під час спортивних змагань, відпочинку на природі, спілкуванню та гарно проведеному часу.

За підсумками спартакіади визначених переможців відзначать почесними грамотами.