ЗАХИСНІ ЗАХОДИ ПРИ COVID - ПЕРШОЧЕРГОВІ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВА ТА ЇЇ ПРАЦІВНИКІВ

ЗАХИСНІ ЗАХОДИ ПРИ COVID - ПЕРШОЧЕРГОВІ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВА ТА ЇЇ ПРАЦІВНИКІВ

У зв'язку з збільшенням випадків хвороби мешканців області та міста КП "Кам'янський водоканал" ДОР" нагадує про необхідність максимального використання засобів захисту від коронавірусу.

Підприємством проводяться заходи дотримання профілактики небезпечного вірусу, відповідно до рекомендацій Міністерства Охорони Здоров’я України - ретельно дотримується режим дезінфекції всіх приміщень та місць контакту працівників, відвідувачів і клієнтів.

На КП «Кам`янський водоканал» ДОР» щоденно проводиться прибирання дезінфекційними засобами кабінетів та посилену обробку абонентських відділів. Щомісяця триває повна дезінфекція робочих місць, щоб уникнути можливості спричинити захворювання наших співробітників.

В будівлях підприємства розміщені на видних місцях плакати, які заохочують працівників дотримуватись респіраторної гігієни й етикету кашлю та чхання, також дотримуватися правил особової гігієни.

Кожний зобов’язаний дбати про особисту безпеку і здоров'я, та про безпеку та здоров'я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт, чи під час перебування на території підприємства. Стабільна робота водоканалу залежить від відповідальності людей з дотримання санітарно-гігієнічних норм.

З повагою, адміністрація КП «Кам’янський водоканал» ДОР»

Розповісти: