Стаття 188-1 Кримінального кодексу.

Стаття 188-1 Кримінального кодексу.

Викрадення води, електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання

КП «Кам’янський водоканал» ДОР» щоденно працює з користувачами, які порушуючи законодавство України, користуються послугами водопостачання чи водовідведення – безкоштовно.

Більшість заяв до суду, звісно, стосується злісних боржників, але є і інші порушники.

Так по заяві підприємства почато кримінальне впровадження за статтею 188-1 Кримінального кодексу.  Ця стаття - викрадення гарячої або питної води, електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання без приладів обліку, результати вимірювання яких використовуються для здійснення комерційних розрахунків (якщо використання приладів обліку обов’язкове), або внаслідок умисного пошкодження приладів обліку чи у будь-який інший спосіб, якщо такими діями завдано значної шкоди.

Покарання за цією статтею - карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

КП «Кам’янський водоканал» ДОР» звертається до абонентів та мешканців міста з проханням не порушувати законодавство України та умов договорів.

Будь ласка, не забувайте своєчасно сплачувати за отримані послуги! Ваші розрахунки – це стабільна робота підприємства та вода в Вашій оселі.

Розповісти: