Маленький борг абонента – великий борг підприємства

Маленький борг абонента – великий борг підприємства

Підприємство звертається до абонентів, які мають борги перед КП «Кам’янський водоканал» ДОР». Вчасно сплачуйте за послуги!

З початку року борг абонентів перед підприємством збільшується кожного місяця. Підприємство не в змозі вчасно розраховуватися з постачальниками води, електроенергії та реактивів.

Керівництво КП «Кам’янський водоканал» ДОР» застосовує не популярні, але дієві методи – призупиненню послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Протягом 3 місяців фахівцями підприємства кожного дня виконується призупинення водопостачання злісним боржникам та відключення несанкціонованих приєднань до мереж.

Ми нагадуємо, що послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», надаються виключно на договірних умовах. Послуги повинні сплачуватися щомісяця.

Нагадуємо, що окрім призупинення послуги, КП «Кам’янський водоканал» ДОР» подає документи на боржника до суду для стягнення боргу. У разі пред'явлення позову, боржнику доведеться сплатити, крім заборгованості за спожиті послуги, ще й додаткові нарахування (судовий збір, інфляційні нарахування, 3% річних як додаткова плата за користування чужими коштами), які ще збільшують суму боргу.

Згідно з примусовим виконанням зазначених рішень суду, органами Державної виконавчої служби та приватними виконавцями накладається арешт на грошові кошти в банківських установах, на рухоме (автомобіль) і нерухоме майно боржника. Також боржників додають у категорію невиїзних з території України.

Нагадуємо споживачам, усвідомте необхідність вирішення власних проблем, вступайте в конструктивний діалог з Водоканалом, поки для цього ще є час.

Вчасно сплачуйте за послуги КП «Кам’янський водоканал» ДОР», та підприємство буде вдячне за Вашу співпрацю!

Розповісти: